تعرفه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در مشهد

هزینه های عکاسی در مشهد

تعرفه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در مشهد چگونه محاسبه می شود؟

قبل از اینکه به سراغ چگونگی تعیین تعرفه ی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در مشهد برویم باید از اهمیت داشتن های عکس های تبلیغاتی و صنعتی با خبر شویم.

امروزه با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب، فیسبوک و در دسترس بودن همگانی گوشی های هوشمند، خرید و فروش در دنیای مجازی افزایش یافته است. ازین رو نیاز کسب و کارها به عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بیشتر شده است، به این دلیل که عکس خوب و با کیفیت تاثیر شگفت انگیری در فروش محصولات دارد.

در کشور ما با توجه به تورم زیادی که هر ساله اتفاق می افتد تنها راه نجات و جلوگیری از افت فروش که در نهایت منجر به ورشکستگی کسب و کارها می شود، عکاسی و تبلیغات خلاقانه و هدفمند می باشد، با توجه به اینکه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در تمامی کشورهای دنیا نقش حیاتی و بسیار موثر در توسعه کسب و کار و فروش موفق محصولات را دارد ولی می توانیم بگوییم در شرایط کنونی کسب و کارهایی که اهمیت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و یا به طور کلی تولید محتوای بصری را نادیده بگیرند، از رقابت دور خواهند ماند و این باعث می شود که بقای کسب و کارها با ریسک مواجه شود.

تعیین قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در مشهد

قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در مشهد با توجه به فاکتورهای مختلف مانند تجربه و دانش عکاس، تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی، اندازه محصول، وزن و جنسیت محصول، مسافت مکان عکاسی، تعداد فریم های انتخابی کارفرما و مدت زمان اجرای پروژه تعیین می شود. پس می توان اینطور گفت که قیمت هر عکس با توجه به فاکتورهایی که در بالا به آن اشاره کردیم متفاوت است.

برای اطلاع دقیق از قیمت پروژه فرم رو به رو را پر کنید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و یا با شماره 09151250183 تماس بگیرید.

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

  فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

  در ادامه فاکتورهایی که در تعیین قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی که توسط عکاسان حرفه ای گرفته می شود، تاثیرگذار است را به طور کامل شرح می دهیم.
   

  ۱-تجربه ی عکاس: یکی از مهمترین فاکتورهایی که در تعیین قیمت عکاسی وجود دارد، تجربه ی عکاس است. هر چقدر عکاس تجربه ی بیشتری داشته باشد دستمزد بیشتری دارد. این نکتته را به یاد داشته باشیم که همیشه تولید کنندگان مهم در کشور بدلیل ریسک کمتر و نتیجه ی بهتر، با عکاسان باتجربه کار می کنند.

   
  ۲-دانش عکاس: معمولا عکاسانی که تحصیلات دانشگاهی در زمینه عکاسب دارند دستمزد بیشتری دارند.
   
  ۳-تجهیزات عکاسی: یکی دیگر از فاکتورهای مهم که تعیین قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نقش دارد تجهیزاتی است که عکاس در اختیار دارد، زیرا تجهیزات گرانقیمت عکاسی در کیفیت فایل ها، نورپردازی و سرعت انجام پروژه تاثیر دارند. پس هرچه این تجهیزات گران قیمت تر باشند هزینه های عکاسی به همان نسبت بیشتر می شوند.
   
  ۴-اندازه محصول: اندازه محصول هرچقدر بزرگتر باشد به مکان وسیع تر و تجهیزات ویژه نیاز دارد و همجنین زمان بیشتری برای عکسبرداری لازم است. به همین دلیل هزینه عکاسی نیز بیشتر می شود.
   
  ۵-وزن محصول: در عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی در استودیو  هرچه وزن محصولات سنگین تر باشد به دلیل اینکه زمان بیشتری برای عکسبرداری صرف می شود  و نیاز به منابع انسانی بیشتری دارد، قیمت عکاسی بالاتر خواهد بود.
   
  ۶-جنسیت محصول:  محصولاتی که جنس آن ها از نوع شیشه، فلز و استیل هستند به دلیل اینکه نیاز به تجهیزات نورپردازی خاصی دارند و زمان بیشتری برای عکس برداری صرف می شود، قیمت عکس برداری بالاتری نیز نسبت به دیگر محصولات دارند.
  ۷- تعداد فریم عکس: هرچقدر تعداد فریم عکس درخواستی توسط کارفرما بیشتر باشد، هزینه عکس کمتر محاسبه می شود.
   
   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.