طراحی سایت پزشکی و تجهیزات پزشکی

طراحی سایت پزشکی مشهد

در مورد این که آیا ارائه دهندگان خدمات درمانی و بهداشتی به طراحی سایت پزشکی و سئو سایت پزشکی احتیاج دارند یا خیر، هیچ بحثی وجود ندارد. چرا که امروزه اگر حضور آنلاین نداشته باشید، فرصت دیده شدن توسط تعداد زیادی از افراد را از دست خواهید داد.از طرفی با طراحی وب سایت پزشکی بستر بسیار مناسبی برای معرفی خدمات پزشکی مجموعه و پزشکان حاضر در آن به وجود می آید.
همچنین می توان از آن برای برقراری ارتباط بهتر با بیماران و رسیدگی به نیازهای آن ها (مانند رزرو وقت ویزیت و اطلاع رسانی تعرفه ها) استفاده نمود.

کارشناسان طراحی وبسایت سورینت معتقدند که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در عصر حاضر، برخورداری از مزایای یک وب سایت اختصاصی (حتی برای پزشکان) یک نیاز کاملا ضروری است. در واقع با گسترش روز افزون اینترنت و شبکه های اجتماعی تقریبا هر کسب و کاری برای معرفی برند خود، خدمات و محصولاتی که ارائه می کند، نیاز به یک درگاه ارتباطی دارد.

یک وب سایت در واقع بستری است که مخاطبان و مشتریان را از نقاط مختلف جغرافیایی در یک مکان گردآوری می کند و به خواسته های آنها پاسخ می دهد. در این میان طراحی وب سایت پزشکی و طراحی سایت دندانپزشکی نیز به تناسب کاربرد خود اهمیت فراوانی دارد. نیازی به یادآوری نیست که پزشکی از مشاغل بسیار مهمی است که همواره بخش زیادی از مردم به نحوی با آن درگیر هستند.

طراحی اختصاصی سایت پزشکی، پزشکان چگونه ثروت آفرین می شوند ؟

با تکیه بر تجربه و دانش تمام تلاش خود را در راستای رونق کسب کار شما به کار می بندیم تا گامی کوچک در رشد اقتصادی کسب و کار ها داشته باشیم

با توجه به تجربه و سابقه کاری که تا کنون کسب کرده ایم

برای دریافت مشاوره فرم مقابل را تکمیل کنید.

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

  چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟

  همانطور که قبلا اشاره کردیم این روزها تعداد زیادی از افراد در محیط اینترنت به دنبال آشنایی با انواع بیماری ها و شیوه های درمانی آن و همچنین داروهای مرتبط و کارایی و اثر آن ها هستند. علاوه بر این طراحی سایت پزشکی در صورتی که کامل و حرفه ای باشد، می تواند محتوای گسترده ای را در مورد پزشکی و درمان، همانند کتاب پزشکی به بیماران و افراد علاقه مند ارائه دهد.

  یکی دیگر از کاربردهای سایت پزشکی این است که از طریق آن، پزشکان می توانند با بیماران ارتباط بهینه و موثری داشته باشند و به سوالات مختلف آن ها پاسخ دهند. به عنوان نمونه پزشک می تواند اطلاعات وسیعی را در حوزه تخصصی مربوط به خود در وبسایت شخصی اش بارگذاری نماید تا بیماران بیشتر با نوع بیماری خود و روند درمان آن آشنا شوند.

  جهت بررسی نمونه سایت پزشکی که توسط سورینت طراحی شده است بر روی لینک نام سایت و یا تصاویر سایت پزشک کلیک کنید.
  سایت دکتر نوروزی

  طراحی سایت دکتر نوروزی

  کلینیک تخصصی روبیان

  طراحی سایت کلینیک روبیان

  مزایای طراحی سایت پزشکی حرفه ای

  یک وب سایت می تواند مزایای بی شماری را برای یک مرکز درمانی به همراه داشته باشد. در ادامه چند تا از مزایای مهم یک سایت پزشکی با کیفیت را بررسی می کنیم.

  قابلیت دسترسی بیشتر

  دسترسی به شما از طریق وب سایت، راحت تر و سریع تر از دسترسی با سایر راه های ارتباطی (مثل تلفن) است. از طرفی به همان تعداد کارمند برای پاسخگویی احتیاج ندارد.

  اگرچه هنوز ممکن است لازم باشد مرکز تماس خود را برای کسانی که به دلایلی از اینترنت استفاده نمی کنند نگه دارید، اما یک وب سایت پزشکی ، زمان کاری کارمندان شما را به میزان قابل توجهی بهینه می کند.

  در نهایت کلینیک شما به صورت آنلاین یافت می شود، دقیقاً جایی که مردم این روزها همه چیز را جستجو می کنند.

  نکته مهم دیگری که کارشناسان بازاریابی دیجیتال سورینت بر آن تاکید دارند این است که با بهینه سازی موتور جستجوی حرفه ای و ایجاد یک پایگاه داده اطلاعات پزشکی جامع در وب سایت شما، افرادی که بیمار شما نیستند می توانند به راحتی کلینیک شما را پیدا کنند.

  شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به مجموعه درمانی خود را در یک مکان ارائه دهید. این شامل اطلاعاتی درباره پزشكانی است كه به كار می گیرید، مدارك تحصیلی آنها، خدماتی كه درمانگاه شما می تواند ارائه دهد و …

  فرصت های جدید برای بازاریابی

  با وجود بیماری همه گیر که همه ما را در سراسر جهان تهدید می کند و میلیون ها نفر در خانه های خود حبس شده اند، دسترسی آنلاین به خدمات درمانی به یکی از مهمترین خدمات تبدیل شده است. وضعیت افتضاحی که امروز در آن قرار گرفته ایم، تبدیل به فشاری شده است که بسیاری از کسب و کارها به سمت دیجیتالی شدن حرکت کنند، اما برای ارائه دهندگان خدمات درمانی، تأثیر آن دو چندان بوده است.

  از این زمان به بعد، دیجیتالی شدن مراقبت های بهداشتی احتمالاً سریعتر پیش می رود و هیچ کلینیکی توانایی عقب ماندن از این جریان را ندارد.

  صرفه جویی در زمان کارمندان مطب

  کارکنان مطب شما زمان زیادی را برای انجام کارهای مختلف اداری و کمک به بیماران در امور مختلفشان صرف می کنند.

  با داشتن صفحه ای در سایت پزشکی خود که داده های مختلف مورد نیاز بیماران مانند اطلاعات تماس، ارائه دهندگان بیمه تایید شده، ساعت حضور پزشکان مختلف، آدرس، نقشه و حتی شماره نمابر را در خود جای داده باشد، می توانید به بهبود کارایی مطب خود کمک کنید.

  چرا که دیگر وقت کارمندان صرف توضیح و تکرار مطالب فوق برای بیماران نمی شود.

  توضیح خدمات

  خوب است توضیحی درباره خدمات و روش های درمانی خود را در وب سایتتان بگنجانید. دلایل خوبی برای این کار وجود دارد:

  یکی این که به بیماران بالقوه کمک می کند تا هنگام جستجوی آنلاین شما را راحت تر پیدا کنند.

  دلیل دیگر این است که یک لیست کامل از خدمات در دسترس و توضیحات مربوط به آن ها ممکن است به بیماران بالقوه کمک کند متوجه شوند که شاید سایر اعضای خانواده یا دوستانشان نیز می توانند از خدمات شما بهره مند شوند.

  سایت سلامت شرق نمونه سایت پزشکی دیگری است که توسط سورینت طراحی شده است.

  طراحی سایت سلامت شرق

  نمایش اعتبار و قابل اعتماد بودن

  امروزه بسیاری از بیماران قبل از مراجعه به پزشک و تعیین وقت قبلی، در اینترنت راجع به مشکل خود تحقیق می کنند. در برخی موارد، انتخاب آن ها برای پزشک معالج تنها محدود به چند گزینه می شود.

  با درج افتخارات و مدارک تحصیلی خود و همچنین امکان عضویت در وب سایت، به ایجاد حس اعتماد در بیماران و مراجعان خود کمک می کنید.

  طراحی سایت پزشکی

  یک وب سایت پزشکی در واقع چهره کسب و کار و مطب شما است و حتی در بعضی موارد حتی بیشتر از یک چهره شما را نشان می دهد. به همین دلیل مهم است که با تعهد و دقت به طراحی وب سایت پزشکی خود بپردازید. روندهای طراحی به طور مکرر تغییر می کنند و توصیه می شود طراحی وب سایت پزشکی خود را به یک تیم متخصص بسپارید و آن را مرتباً مرور و به روز کنید.

  سورینت با بهره گیری از تخصص و تجربه طراحان حرفه ای وب سایت و همچنین با در اختیار داشتن امکانات مورد نیاز جهت تولید محتوای با کیفیت آماده است تا خدمات طراحی سایت پزشکی در مشهد را به جامعه محترم پزشکی ارائه نماید.

  در ادامه اصول و نکاتی که متخصصان طراحی وبسایت در سورینت رعایت آن ها را توصیه می کنند، بررسی می کنیم.

  نیازسنجی قبل از اقدام به طراحی سایت پزشکی

  نیاز به یادآوری نیست که خدمات پزشکی در زمینه ها و رشته های گوناگونی ارائه می شوند. همچنین مجموعه های مختلف درمانی نیز با یکدیگر متفاوتند و هر کدام ظرفیت و ویژگی های خاص خود را دارند. بنابراین مهم است که وبسایت شما متناسب با ویژگی های مجموعه شما و نیازهای آن طراحی شود.

  به همین علت، در سورینت قبل از اقدام به طراحی، کارشناسان جلسات نیازسنجی برای مشتریان برگزار می کنند تا خروجی نهایی کار کاملا متناسب با نوع مجموعه آن ها و پاسخگوی همه نیازهایشان باشد.

  جذابیت و هویت بصری در طراحی سایت پزشکی

  به طور کلی در طراحی سایت پزشکی بهتر است رنگ های ثابت و تعیین شده ای به کار رود تا باعث شناخته شدن برند شما توسط مخاطبین شود. امروزه رنگ های روشن برای وبسایت های درمانی ترجیح داده می شوند زیرا ترس را کاهش می دهند و باعث افزایش روحیه می شوند.

  کارشناسان طراحی وبسایت سورینت همچنین تاکید می کنند که:

  طراحی گرافیکی رقابتی به طوری که شما را از رقبایتان متمایز کند نیز حائز اهمیت است.

  نمایش اثر بخشی روش های درمانی

  در طراحی وبسایت پزشکی باید تصاویر قبل و بعد بیمار را به خوبی نمایش داده شود تا بتواند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. شاید بگویید که نظام پزشکی استفاده از تصاویر بیماران را ممنوع اعلام کرده است. در پاسخ باید گفت که اگر تصویر به شکلی گرفته شود که فقط ناحیه درمان شده را نشان بدهد، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

  طراحی تمیز و استفاده آسان

  طراحی مینیمالیستی و تمیز حتی در خارج از حوزه درمان نیز اصل مهمی در طراحی وبسایت به شمار می رود. قسمتهای مهم با حذف اطلاعات اضافی یا تنظیم مجدد صفحات، باید برجسته شوند تا مشاهده آنها آسان تر گردد.

  اگر وب سایت پزشکی ساده و جذاب طراحی شود، بیماران شما زمان کمتری را به دنبال آنچه که نیاز دارند می گذرانند و این باعث بهبود تجربه کاربر و رضایت او می شود. با رضایت زیاد کاربران، مراجعانی که برای اولین بار به سراغ شما آمده اند، به بیماران عادی و همیشگی تبدیل می شوند.

  طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو)

  متخصصان طراحی سایت سورینت تاکید می کنند که طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو، یکی از اصول مهم طراحی سایت است. طراحی واکنش گرا باعث می شود صفحات وب به خوبی بر روی انواع دستگاه ها و صفحات نمایش با ابعاد مختلف به خوبی نمایش داده شوند.

  در واقع در یک سایت ریسپانسیو، نمایش محتوا، طراحی و عملکرد وبسایت در تمام دستگاه ها، مطابق با ویژگی های همان دستگاه می باشد. در سال های اخیر با توجه به افزایش استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت ها، طراحی وب سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت پیدا کرده است.

  علاوه براین زمانی که بیمار شما از خارج به ایران سفر کرده فقط از موبایلش برای ورود به وب سایت شما استفاده می کند.

  ویژگی های سایت پزشکی

  طراحی وبسایت پزشکی چه برای یک بیمارستان عمومی و چه برای یک کلینیک تخصصی، به یکسری ویژگی های اساسی خاص نیاز خواهد داشت.

  ابتدایی ترین گزینه برای وب سایت کلینیک تنها چند صفحه است. در ادامه ویژگی های ابتدایی لازم را برای یک وب سایت پزشکی مرور می کنیم:

  صفحه نخست
  این صفحه جایی است که شما امکانات خود را معرفی می کنید و همه مواردی را که می خواهید برجسته کنید،  مثل محبوب ترین روش های درمانی رویداد ها یا اطلاعاتی در مورد پزشکان با مهارت بالا و … می گنجانید.

  اطلاعات تماس

  شماره تلفن، آدرس ایمیل و فرم ثبت اطلاعات خود را ارائه دهید. همچنین آدرس مطب شما و نقشه ای از محل آن.

  معرفی پزشکان
  صفحه ای که پزشکان شما را با تمام گواهینامه ها و سابقه کار معرفی می کند. در این قسمت عکس ها باعث می شوند صفحه (و وب سایت شما) حرفه ای تر و قابل اعتمادتر به نظر برسد.

  ساعات کار

  اگر پزشکان شما برنامه های متفاوتی کار می کنند، تهیه ساعت برای هر پزشک مفید خواهد بود.

  نظرات مثبت و تایید مشتریان

  همانطور که قبلاً گفته شد، اکثر افراد هنگام انتخاب پزشک یا کلینیک، اطلاعات را به صورت آنلاین جستجو می کنند. وجود نظرات مثبت مشتریان راضی در وب سایت شما ممکن است بر تصمیمات بیماران تأثیر مثبت بگذارد.

  قیمت گذاری
  بیماران بالقوه شما می خواهند بدانند که برای خدمات شما چه مبلغی باید پرداخت کنند. ممکن است ارائه پیشنهادات تشویقی تخفیف مانند تخفیف اولین ویزیت یا شرکت رایگان در رویدادها مفید باشد. با این حال، باید با دقت به این مسئله بپردازید تا متزلزل به نظر نرسید.

  اگر می خواهید یک مزیت رقابتی در بازار پزشکی داشته باشید، به یک وب سایت خاص تر نیاز دارید. مثلا بهتر است در وبسایت پزشکی خود یک قسمت برای بیماران و قسمت دیگری برای پزشکان داشته باشید، یا امکان ساخت پنل کاربری برای کابران سایت خود ایجاد کنید.

  امکانات سایت پزشکی

  بر اساس تجربه طراحان وبسایت در سورینت امکانات زیر می توانند برای وبسایت کلینیک های پزشکی مدرن مفید باشند.

  امکان ساخت پروفایل شخصی

  هر کدام از بیماران شما از داشتن فضای اختصاصی برای خودش در وبسایتتان كه در آن بتواند تمام تعاملات خود با كلینیك شما را ذخیره كند، قدردانی خواهد کرد. تعاملات مانند تمام سوابق ویزیت های بیمار (چه قبلی و چه برنامه ریزی شده)، مسائلی كه وی را به دنبال كمك پزشكی سوق داده است، نتایج آزمایش، سابقه پرداخت و موارد دیگر.

  حتی اگر شما کلینیکی باشید که تنها یک نوع خدمات پزشکی خاص را ارائه می دهد – به عنوان مثال مطب دندانپزشکی – باز هم روش ها و فعالیت های مختلفی را ارائه می دهید.

  آماده مشاوره هستیم ! الان کلیک کنید

  ایجاد امکان ساختن پروفایل شخصی برای بیماران، به این معنی است که باید راهی برای ثبت نام و ورود آن ها به پروفایلشان نیز در نظر بگیرید. برای راحتی کاربران، می توان ثبت نام از طریق حساب گوگل را انتخاب کرد، اما باید مراقب باشید تا اجازه ندهید اشخاص ثالث به اطلاعات سلامتی بیماران خود دسترسی پیدا کنند.

  تعیین وقت ملاقات

  امکان تعیین وقت ملاقات بصورت آنلاین و بدون تماس، کار را هم برای بیماران و هم برای پزشکان راحت می کند. همچنین به این ترتیب، از حجم کار مسئولان پذیرش مطب که وظیفه تعیین و رسیدگی به وقت های ملاقات بیماران را به عهده دارند، کاسته می شود.

  برای ایجاد امکان تعیین قرار ملاقات ها از طریق وب سایت، توسعه دهندگان سایت پزشکی در سورینت برای شما یک تقویم تعاملی ایجاد می کنند که با سرورها و به روزرسانی ها مرتب همگام سازی شود تا از رزرو مجدد جلوگیری کند.

  پایگاه دانش

  معمولا افراد زمانی به دنبال پزشک می گردند که به بیماری خود مشکوک شوند یا کسی از نزدیکانشان بیمار شود. برای سهولت یافتن پزشکان در جستجوهای کاربران، می توانید یک پایگاه دانش در قالب وبلاگ در وب سایت خود ایجاد کنید و در آن درباره بیماری هایی که در مرکز درمانی شما درمان می شوند، اطلاعات بدهید.

  اطلاعات موجود در این پایگاه دانش باید درست و تأیید شده باشد. این اطلاعات می توانند شامل توضیحات کلی راجع به یک بیماری خاص، علائم آن، روش های درمان و … باشد.

  مشاوره های ویدئویی آنلاین
  مدتی است که پزشکی از راه دور در حال افزایش است. با شیوع کرونا، از آنجا که بیمارستانها بیش از حد زیاد هستند و مردم به خاطر شرایط قرتطینه در خانه های خود حبس می شوند، پزشکی از راه دور به گزینه پررنگی در مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است.

  امکان چت آنلاین

  ایجاد قابلیت چت در وبسایت پزشکی مزایای مختلفی دارد. برای عده ای از مردم چت با یک متخصص پزشکی راحت تر از تماس تلفنی است. علاوه بر این، قابلیت چت می تواند توسط بیماران برای رزرو قرار ملاقات و گرفتن نسخه و همچنین در کلینیک ها برای اطلاع بیماران از زمان قرار ملاقات جدید و نتایج آزمایش، ارسال یادآوری پرداخت و … استفاده شود.

  پنل مدیریت

  وب سایت شما باید از طرف کلینیک مدیریت شود. کارمندان تعیین شده باید برنامه ها را بررسی و به روز کنند و هرگونه اطلاعات مرتبط مانند نتایج آزمایش را برای بیماران ارسال کنند. همچنین مدیران باید بتوانند پزشکان و سایر کارمندان را اضافه و حذف کنند.

  بهینه سازی موتور جستجو

  بخش عمده ای از موفقیت هر وب سایت مربوط به بهینه سازی موتور جستجو با کیفیت یا سئو است. اتفاقاً این دلیل دیگری برای داشتن پایگاه دانش (وبلاگ) است. محتوای با کیفیت و مرتبط که توسط متخصصان تولید محتوای سورینت و با رعایت اصول سئوی محتوا تولید شده اند، وب سایت شما را در رتبه بندی گوگل بالا می برد و باعث افزایش دفعات نمایش سایت شما در نتایج جستجو می شود.

  حضور مکرر در نتایج جستجو به این معنی است که افراد بیشتری وب سایت شما را مشاهده می کنند. بعضی از آنها صفحه را باز می کنند و حتی بعضی دیگر تصمیم می گیرند از کلینیک شما بازدید کنند. و این در صورتی است که وب سایت شما جذاب و به روز باشد.

  طراحی سایت پزشکی برای بیماران خارجی (توریست درمانی)

  شاید با خودتان بگویید که مسافری که از عراق یا هر کشور دیگری به ایران آمده حتما یک لیدر راهنما دارد و آن لیدر بیمار را به هر جایی که بخواهد هدایت می کند. بنابراین چرا ما باید سایت داشته باشیم؟

  کارشناسان بازاریابی دیجیتال سورینت در پاسخ به این سوال می گویند: بیمار خارجی به این دلیل لیدر را می شناسد که آن لیدر برای خدمات خود بازاریابی قوی انجام داده. بنابراین شما نیز باید بر روی بازاریابی خود کار کنید.

  از طرفی اگر شما در مبدا بر روی مسافر تاثیر مثبت گذاشته باشید و بیمار جهت استفاده از خدمات شما به ایران آمده باشد، لیدر نخواهد توانست او را به کلینیک یا پزشک دیگری ارجاع بدهد. بنابراین با داشتن یک سایت پزشکی با کیفیت می توانید بیماران بیشتری داشته باشید.

  در ادامه نکات مهمی که می توانند در موفقیت سایت های پزشکی و توریست درمانی موثر باشند، بررسی می کنیم:

   چند زبانه بودن

  متخصصان طراحی وب سایت سورینت پیشنهاد می کنند زبان های انگلیسی روسی و عربی را حتما بر روی سایت خود داشته باشید.

  • کلینیک های دارای تخصص هایی مثل دندانپزشکی، گوش و حلق و بینی، پوست و زیبایی و زنان و زایمان باید حتما زبان عربی را داشته باشند زیرا افرادی که از کشورهای عربی مثل عراق و عربستان و کویت و یمن برای انجام امور درمانی خود به ایران می آیند، بیشتر به این تخصص ها نیازمندند.
  • کلینیک هایی که تخصص های قلب، گوارش، ریه، مغز و اعصاب هستند، حتما زبان روسی را بر روی سایت خود داشته باشند زیرا افرادی که از کشورهای حوزه CIS جهت درمان به ایران سفر می کنند بیشتر نیازمند این تخصص ها هستند.

  نکته مهم: دقت داشته باشید که معمولا صاحبان سایت پزشکی چند زبانه، آدرس مجموعه خودشان را به همان زبان های خارجی در سایت درج می کنند که این کار اشتباه است. در واقع علاوه بر آن زبان ها، باید آدرس خود را به زبان فارسی نیز بنویسید تا زمانی که آن ها به ایران آمدند با نشان دادن آن آدرس به هر تاکسی، بتوانند مطب شما را به راحتی پیدا کنند

   

  طراحی سایت دندانپزشکی

  یکی دیگر از خدمات طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت دندانپزشکی می باشد که یکی از تخصص های پراهمیت در حوزه پزشکی می باشد که نیاز به طراحی سایت پزشکی دارند

  متخصصینی که نیاز به طراحی سایت دندانپزشکی دارند با 2 نگاه متفاوت اقدام به طراحی سایت دندانپزشکی می نمایند تا بتوانند خدمات خودشان و تصاویر قبل و بعد درمان ها را برای بیماران داخلی به نمایش بگذارند و بخش پراهمیت طراحی سایت دندانپزشکی به زبان عربی می باشد تا بتوانید بیماران عرب زبان را نیز با خدمات خود بیشتر آشنا کنید و بخش توریست درمانی خود را راه اندازی کنید

  یکی از امکاناتی که باید در طراحی سایت دندانپزشکی در نظر گرفته شود ارائه تصاویر قبل و بعد درمان می باشد ! تا در این بخش بیماران و مراجعین وب سایت بتوانند تصاویر قبل و بعد را مشاهده نمایند

  بخش دیگری که در طراحی سایت دندانپزشکی بسیار پراهمیت می شود معرفی کلینیک یا پزشک می باشد تا بتوانید با استفاده از گالری تصاویر ، عکس های کلینیک و مطب را با هدف معرفی بیشتر در آن درج نمایید و توضیحاتی تکمیلی در خصوص خدمات قابل ارائه در این بخش درج نمایید

   

  طراحی سایت لوازم پزشکی یا طراحی سایت تجهیزات پزشکی

  از کار کرد های دیگر طراحی سایت پزشکی استفاده آن در بخش معرفی و فروش تجهیزات پزشکی می باشد ، بسیاری از شرکت های تجهیزات پزشکی با توجه به نوع محصولات و خدماتی که ارائه می دهمند ترجیه می دهند وب سایتشان به عنوان طراحی فروشگاه تجهیزات پزشکی اجرا شود و یا این که اگر محصولات آنها با قیمت های بالا ارائه می شود ترجیح بر این است که فقط محصولات و خدماتشان را در وب سایت معرفی نموده و به فرم ثبت سفارش بسنده می کنند ، در هر حال شما می توانید با توجه به استراتژی انتخاب محصولات ، نحوه فروش و تحویل محصول نحوه طراحی سایت لوازم پزشکی خود را انتخاب نمایید ، وب سایت فروشگاه با امکان پرداخت اینترنتی ، دریافت آدرس و مشخصات خریدار همراه با ارسال پیامک و بسیاری از امکانات حرفه ای فروشگاهی و یا وب سایتی را انتخاب کنید که برای معرفی محصولات و خدمات حرفه ای اجرا و پیاده سازی شده باشد

   

  سئو سایت پزشکی

  پس از طراحی سایت پزشکی نوبت به مرحله سئو سایت پزشکی می رسد ، این مرحله از این جهت حائز اهمیت است که شما با استفاده از سئو سایت پزشکی می توانید به انبوهی از بیماران و مراجعین بیشماری دسترسی داشته باشید که در فضای اینترنت به دنبال نام و نشان شما هستن به دنبال خدمات شما جستجو می کنند .

  امروزه بسیاری از کاربران از طرق گوگل و جستجو های اینترنتی به دنبال خدمات و محصولات مورد نیاز خود می گردند تا بتوانند با سرعت بیشتری به حجم اطلاعات بیشتر و با کیفیت تر دسترسی داشته باشند و شما از طریق سئو سایت پزشکی می توانید خدمات خودتان را همراه با انواع رسانه ها مثل تصاویر درمان ، ویدیو و متن های با کیفیت و درجه یک این اطلاعات را در اختیار کاربرانتان قرار دهید و انتخاب خودتان را برای کاربران وب سایت به عنوان یک پزشک حرفه ای و متخصص آسان تر کنید.

   

  قیمت طراحی سایت پزشکی

  در محاسبه قیمت طراحی سایت پزشکی عوامل بسیار متعددی دخیل هستند ، امکاناتی که شما برای طراحی سایت پزشکی خود انتخاب می نمایید از اصلی ترین عواملی هستند که باعث کاهش یا افزایش قیمت طراحی سایت پزشکی می شوند ، به طور مثال امکاناتی مثل معرفی خدمات ، تعداد صفحات نامحدود ، گالری تصاویر تغییر چندانی در قیمت طراحی سایت پزشکی ایجاد نمی کنند ، اما نوبت دهی اینترنتی به شکل حرفه ای که بتوانید روز های خاص و ساعات خاصی را برای دریافت نوبت توسط بیمار مشخص کنید از جمله امکاناتی است که می تواند در افزایش قیمت طراحی سایت پزشکی تاثیرگذار باشد

   

  سخن پایانی
  در پایان یادآوری می کنیم که برای داشتن یک وب سایت جذاب و با کیفیت که باعث جذب مشتری بشود، لازم است تا طراحی وب سایت پزشکی خود را به یک تیم متخصص و با تجربه بسپارید.

  علاوه بر تجربه و تخصص طراحان وبسایت سورینت در زمینه طراحی سایت پزشکی، برای کمک به استفاده هر چه بهتر مشتریان از وب سایت خود، تیم پشتیبانی سورینت برای هر کدام از مشتریان دوره های آموزشی آنلاین برای نحوه بهره برداری از وب سایت سفارشی شان را برگزار می کند. علاوه بر این فیلم دوره های آموزشی نیز در اختیار مشتری قرار می گیرد تا در موقع نیاز بتواند از آن استفاده کند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.