طراحی سایت رزرو هتل

طراحی سایت رزرو هتل

در گذشته، زمانی که مسافران می خواستند در شهر مورد نظر خود هتلی را رزرو کنند، اولین برداشت و تصورشان از مکان مورد نظر تا زمانی که آنها از در ورودی و لابی هتل عبور نمی کردند، ایجاد نمی شد. البته این موضوع مربوط به دوران تاریک اینترنت دایل آپ می شود و در آن زمان برای کسب و کارها حضور در فضای آنلاین به اندازه امروز مهم نبود.
اما امروزه مردم قبل از هر کاری و مخصوصا قبل از خرید محصول یا خدمات مورد نظرشان، درباره آن در اینترنت جستجو می کنند. از جمله زمانی که قصد مسافرت دارند و به دنبال هتل مناسبی برای اسکان می گردند. بنابراین طراحی سایت رزرو هتل اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

کارشناسان طراحی وب سایت در سورینت با توجه به تجربه خود اصولی را برای طراحی سایت رزرو هتل به کار می برند که در ادامه بررسی می کنیم:

نیازسنجی و شناسایی مخاطب هدف اولین گام در طراحی سایت رزرو هتل

کارشناسان سورینت تاکید دارند که قبل از شروع روند طراحی سایت در مشهد ، ابتدا مخاطبان هدف باید مشخص شوند و نیاز سنجی صورت بگیرد؛ زیرا مشتریان مختلف نیازهای متفاوت دارند و هر دسته از آن ها جذب اطلاعات گوناگون می شوند. بنابراین اطلاعاتی که قرار است به مخاطبین ارائه شوند، باید قبل از طراحی سایت رزرو هتل آماده و دسته بندی شده باشند.

به همین علت، فرآیند طراحی سایت رزرو هتل در سورینت با برگذاری جلسات نیازسنجی برای مشتریان توسط کارشناسان، شروع می شود. به این ترتیب نتیجه نهایی کار کاملا متناسب با نوع خدمات آن ها و پاسخگوی همه نیازهایشان خواهد بود.

طراحی منوها و پیمایش سایت

دسته بندی خدمات روش خوبی برای سازماندهی محتوای سایت است. به این ترتیب درک نحوه کارکرد سایت شما و رزرو هتل در آن برای کاربران آسان می شود و آن ها می توانند به راحتی از سایت شما بازدید و خرید کنند. بدون اینکه با اطلاعات اضافه و نا به جا سردرگم شوند.

معمولا در طراحی سایت رزرویشن هتل ، دسته بندی هایی مانند هتل ها، پروازها، تقویم تعطیلات، موارد دلخواه، پشتیبانی، زبان، ثبت نام و ورود به سیستم باید در نظر گرفته شوند. همچنین می توان از یک برچسب دسته مانند “بیشتر” برای طراحی یک منوی کشویی با زیرمجموعه هایی مانند سوالات متداول و غیره استفاده کرد.

طراحی گرافیکی

سایت رزرو هتل برای این که بتواند مخاطبان هدف را تحت تاثیر قرار دهد، باید طراحی گرافیکی منحصر به فرد و جذابی داشته باشد. به طوری که بتواند بازدیدکنندگان را مجذوب خود کند، و آن ها را ترغیب کند که رزرو هتل خود را از سایت شما انجام بدهند.

تیم طراحی سایت سورینت با آگاهی از این موضوع و با بهره گیری از تجربه و تخصص طراحان زبده گرافیکی، طراحی های خاص و منحصر به فردی برای سایت های رزرو هتل ارائه می کنند. البته در طراحی گرافیکی سایت، زیبایی و جذابیت همه چیز نیست و باید اصول و نکات ظریف دیگری را نیز رعایت نمود. مثلا:

  • در استفاده از طرح های پر زرق و برق نباید زیاده روی شود به طوری که باعث شود تا محتوای متنی دیده نشود.
  • اطلاعات لازم و مورد نیاز مشتری باید جلوی چشم او باشند. به طوری که مشتری برای یافتن آن ها در میان طرح ها به زحمت نیفتد.
  • باید از فونت استاندارد و ساده استفاده نمود تا خواندن محتوا برای مشتری راحت باشد.

برندسازی

به زبان ساده تمام محیط سایت رزرو هتل باید برند شما را معرفی کند. به این منظور باید همه مولفه های هویت برندتان را به صورت هماهنگ در سایت به کار روند. برخی از این مولفه ها عبارت اند از:

لوگو: مشتریان در ابتدا با نمایش بصری و ظاهر سایت شما ارتباط برقرار می کنند و لوگو یکی از مهم ترین قسمت های آن است. آیا برای سایت رزرو هتل خود لوگو طراحی کرده اید؟

اگر نه مشکلی نیست چرا که طراحان با تجربه سورینت آماده هستند تا طراحی حرفه ای لوگو را برای برند شما انجام دهند. پس از آن، می توانید از لوگوی خود در تمام تبلیغات و فعالیت های بازاریابی خود استفاده کنید.

هویت بصری: استفاده از رنگ ها فقط برای زیبا جلوه دادن سایت شما نیست. رنگ توانایی تأثیرگذاری و ایجاد احساسات خاص را در بازدیدکنندگان شما دارد. انتخاب پالت شما نیز در عملکرد کلی سایت شما (نرخ تبدیل ، زمان صرف شده در صفحه و غیره) نقش مهمی خواهد داشت.

به طور مثال توصیه طراحان سورینت برای یک طراحی استاندارد، استفاده از زمینه سفید یا سیاه ساده است. سپس برای سایر عناصر (دکمه ها، متن ها و …) می توان از رنگ های جذاب به صورت محدود استفاده کرد.

چیدمان سایت

چیدمان صحیح اجزای مختلف سایت در افزایش اثربخشی آن نقش به سزایی دارد. متخصصان طراحی وب سایت سورینت در مورد چیدمان سایت رزرو هتل به رعایت نکات زیر تاکید می کنند:

تضاد: متن باید به راحتی در پس زمینه خود دیده شود. همچنین رنگ های accent ( رنگ هایی که برای تاکید در یک رنگ بندی مورد استفاده قرار می گیرد) برای جلب توجه بصری و جلب توجه کاربران باید اضافه شوند.

تکرار: برای این که سفر کاربر در یک سایت ساده و سریع باشد، باید منوی پیمایش را در هر صفحه قرار داد. اطلاعات مهم (مانند اطلاعات تماس و لینک حساب شبکه های اجتماعی) باید در قسمت فوتر (footer) همه صفحات سایت تکرار شوند.
همچنین در هر صفحه باید لینک سازی داخلی برای دسترسی به سایر صفحات نیز انجام شود. این کار برای بهبود سئوی سایت اهمیت دارد.

هم ترازی: تصاویر و متن ها می توانند برای جلوه بهتر، در نوعی شبکه بندی منظم، با هم تراز شوند. و به ارائه اطلاعات با ساختار صحیح و چشم نواز کمک کنند.

مجاورت: زمانی که محتوای سایت برای طراحی مسیر پیمایش کاربر دسته بندی می شوند، باید در نظر داشت که موضوعات مرتبط باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

استفاده از تصاویر با کیفیت

تصاویر با کیفیت و کافی علاوه بر افزودن به جذابیت بصری صفحات، به مشتریان کمک می کند تا بتوانند به راحتی هتل مورد نظر خود را انتخاب کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره عکاسی تبلیغاتی در مشهد و عکاسی صنعتی در مشهد به لینک درج شده مراجعه کنید.

طراحی سایت رزرو هتل ریسپانسیو

با بیشتر و بیشتر شدن ترافیک ورودی از طریق دستگاه های تلفن همراه، ضروری است که طراحی سایت رزرو هتل به گونه ای باشد که در هر دستگاهی با ابعاد نمایش مختلف، به صورت صحیح اجرا شود.

خوشبختانه طراحی سایت به صورت ریسپانسیو از اصول پایه ای است که در سورینت رعایت می شود، بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که سایت خود را سفارش دهید و نگران نباشید.

طراحی ریسپانسیو سایت و ارائه تجربه کاربری خوب به استفاده کنندگان موبایل نه تنها به شما اطمینان می دهد که از هر منبعی می توانید ترافیک جذب کنید، بلکه می تواند بر رتبه بندی سئو شما نیز تأثیر مثبت بگذارد.

سئو سایت

به زبان ساده، سئو مجموع فعالیت هایی است که سایت شما را به گونه ای بهینه می کند تا در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد. روش های مختلفی برای بهبود سئو سایت وجود دارد: انتخاب نام دامنه مناسب ، افزودن متن alt به تصاویر و استفاده از کلمات کلیدی مناسب در سراسر سایت.

حقیقت این است که سئو به صورت اصولی، چیزی بیش از انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای نمایش در گوگل است. سئو فرایندی است که به مشتریان شما کمک می کند تا شما را راحت تر پیدا کنند و به نوبه خود فروش بیشتری برای شما به ارمغان بیاورند. خوشبختانه لازم نیست که یک متخصص سئو باشید تا نتایج خوبی کسب کنید. متخصصان سئو سایت سورینت به شما کمک خواهند کرد. برای سئو در مشهد به لینک زیر مراجعه کنید.

لینک شبکه های اجتماعی

هر چند طراحی وب سایت مهم است اما موفقیت شما در دنیای آنلاین به عوامل دیگری نیز بسته است. در حال حاضر بخش قابل توجهی از فعالیت آنلاین مردم در شبکه های اجتماعی است. پس مهم است که برند شما نیز در آن ها فعال باشد. این یک روش رایگان و آسان برای گسترش نام شما حتی گسترده تر است.

بنابراین افزودن یک قسمت مخصوص با لینک به همه شبکه های اجتماعی شما در هدر یا پاورقی سایتتان ضروری است.

مهم ترین قسمت طراحی سایت رزرو هتل

حال می رسیم به اصلی ترین بخش طراحی سایت رزرو هتل یعنی قسمت مربوط به فرآیند رزرواسیون. این قسمت به عنوان بخشی کلیدی از وب سایت شما، نقش مهمی در شکل گیری یک تجربه کاربری بی عیب و نقص برای مشتریان بالقوه فراهم می کند. بنابراین یک وب سایت رزرو هتل بدون این بخش، ناقص است.

طبق تجربه کارشناسان طراحی سایت سورینت ویژگی های زیر را برای موتور رزرواسیون سایت رزور هتل ضروری هستند:

جستجوی قابل پیش بینی با فیلترها و ابزارک ها

روند یافتن یک مقصد ایده آل با استفاده از یک سیستم جستجوی پیش بینی کننده و یک لیست کشویی از مقصدها یا هتل هایی که همزمان با ادامه تایپ کاربر در نوار جست و جو تغییر می کنند، خیلی آسان تر و دلپذیر تر خواهد بود.

همچنین فیلترها و ابزارک ها با ارائه نتایج اختصاصی براساس انتخاب های شما (مانند تعیین بودجه، امکاناتی که انتظار دارید، تعداد ستاره ها، نوع محل اقامت (مانند ویلا ، هتل ، استراحتگاه ها)) کیفیت طراحی سایت رزرو هتل را بالا می برند.

نمایش تقویم

یک تقویم بصری امکان نمایش رزروها را در یک بازه زمانی خاص فراهم می کند. به این ترتیب مشتریان می توانند قسمت های مختلف و تفریحات اضافی سفر خود را برنامه ریزی کنند و با خیال راحت مکان مورد نظر خود را رزرو نمایند.

طراحی سایت رزرو هتل
طراحی سایت رزرو هتل

پرداخت سریع و آسان

می توان فرم کوتاهی را برای مشتریان طراحی کرد که بتوانند هنگام رزرو به آسانی و سریع آن را پر کنند. همچنین تکمیل فرآیند رزرو یا روند پرداخت بدون این که به صفحه جدید هدایت شوند نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

روند پرداخت آنلاین ایمن

با ایجاد درگاه های پرداخت معتبر و امن، خرید مشتریان از شما افزایش می یابد. چرا که آن ها نگران اطلاعات بانکی خود هستند. با ایجاد حریم خصوصی برای مشتریان و تامین امنیت اطلاعات آن ها، با خیال راحت به رزرو هتل مورد نظرشان در سایت شما می پردازند.

شرایط کنسل کردن و بازگرداندن هزینه

امکان کنسل کردن رزرو در طراحی سایت رزرو هتل لازم است. کاربران از این امکان که بتوانند با اطمینان رزرو خود را لغو کنند، قدردانی خواهند کرد. با این حال، مدت زمان مجاز برای کنسل کردن می تواند توسط شما تعیین شود.

سخن پایانی طراحی سایت رزرو هتل

به طور کلی هدف از طراحی سایت رزرو هتل این است که افراد بتوانند به سادگی مکان دلخواه خود را رزرو کنند. این هدف بدون طراحی حرفه ای و اصولی سایت حاصل نمی شود. توصیه می کنیم طراحی سایت رزرو هتل خود را به یک تیم حرفه ای و با تجربه بسپارید تا بتوانید با ارائه خدمات مطلوب به مشتریان خود، درآمدتان را افزایش دهید.

سورینت با بهره گیری از تخصص و تجربه طراحان حرفه ای وب سایت و همچنین با در اختیار داشتن امکانات مورد نیاز جهت تولید محتوای با کیفیت آماده است، تا خدمات طراحی سایت رزرو هتل را به مشتریان محترم ارائه نماید.

آنچه سورینت را در طراحی سایت رزرو هتل از سایر رقبا متمایز می کند، سرعت بالای ارائه خدمات است؛ به طوری که سفارش طراحی سایت شما یک روزه آماده خواهد شد. در صورتی که این زمان برای سایر شرکت ها حدود سه ماه خواهد بود.

مزایا و قابلیت های خاص طراحی سایت رزرو هتل توسط سورینت

  • قابلیت درج بی نهایت هتل
  • ثبت درخواست رزرو هتل
  • قابلیت تعریف قیمت برای هفت روز آینده به صورت مجزا
  • قابلیت نمایش امکانات هتل به صورت کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.