طراحی سایت تخفیف گروهی

تخفیف گروهی

با طراحی سایت رقابتی قدرتمند داشته باشید

 

 رشد اقتصادی کسب و کار ها داشته باشیم.

با توجه به تجربه و سابقه کاری که تا کنون کسب کرده ایم،

توانسته ایم رضایت کاربران و مشتریان خود را جلب نمایید.

با پیشرفت تکنولوژی مردم بیشتر نسبت به استفاده از پلت فرم های دیجیتال برای رفع نیازهای روزمره خود ترغیب می شوند. به طوری که میلیاردها نفر در سراسر جهان برای صرفه جویی همزمان در وقت و هزینه خود به استفاده از خدمات آنلاین روی آورده اند.

یک نوع جالب و نسبتا جدید از کسب و کارهای آنلاین، طراحی سایت تخفیف گروهی است. استفاده از این نوع سایت ها (مانند نت برگ و تخفیفان) اخیرا در بین مردم بیشتر رایج شده است.

سایت های تخفیف گروهی وب سایت هایی هستند که  خدمات و محصولات تخفیف دار را به مشتریان ارائه می کنند. در این سایت ها محصولات و خدمات گوناگونی همچون خدمات گردشگری، تورهای مسافرتی، خدمات زیبایی پوست و مو، منوی رستوران ها، خدمات آموزشی و … با تخفیف ارائه می شوند.

این تخفیف ها علاوه بر این که مشتری بیشتری جذب می کند، می تواند تبلیغ خوبی برای کسب و کارهای جدید نیز باشد.

این ویژگی ها سایت های تخفیف گروهی را به منابع درآمد زایی جذابی تبدیل می کنند. مدیران این سایت ها با صاحبان کسب و کارهای مختلف قرار داد می بندند و با مشخص کردن درصد سود معین، به معرفی و عرضه خدمات آنها می پردازند .

در واقع شما با ارائه تخفیف و کمک به پس انداز کردن دیگران برای خود درآمد بیشتر کسب می کنید.

اما طراحی سایت تخفیف گروهی به طوری که اثربخش باشد کار ساده ای نیست و برای موفقیت در آن باید نکات و ویژگی های زیادی را در نظر گرفت که نیاز به تخصص و تجربه کافی در زمینه طراحی سایت دارد.

بنابراین بهتر است تا طراحی سایت تخفیف گروهی خود را به یک تیم با تجربه و حرفه ای بسپارید.

در این صورت بعد از مدتی پیشرفت سایت خود را می بینید و به یک برند شناخته شده در این زمینه تبدیل خواهید شد.

تیم طراحی سایت سورینت با بهره گیری از دانش و تجربه طراحان حرفه ای وب سایت و همچنین با در اختیار داشتن امکانات مورد نیاز جهت تولید محتوای با کیفیت، آماده است تا خدمات طراحی سایت تخفیف گروهی در مشهد را به مشتریان عزیز ارائه نماید.

 

wood-gallery-placeholder-4

به عقیده کارشناسان طراحی سایت سورینت اگر ویژگی های چندین وب سایت را در یک حوزه خاص بررسی کنید، می توانید ویژگی های مختلفی را که در یک وب سایت به بهبود تجربه کاربر برای استفاده از محتوا و خدمات آن حوزه کاری کمک می کند، بشناسید.

این حقیقت در مورد سایت های تخفیف گروهی نیز صدق می کند. ویژگی ها و نکاتی در طراحی سایت تخفیف گروهی وجود دارد که بدون آنها نمی توان انتظار عملکرد و بازدهی مناسب را از سایت داشت. در واقع این ویژگی ها باعث می شود تجربه مرور وب سایت شما برای بازدیدکنندگان یکپارچه، دلپذیر و بسیار ارزشمند باشد.

متخصصان طراحی سایت سورینت بر اساس تجربه خود در این زمینه ویژگی ها و نکات زیر را در طراحی سایت تخفیف گروهی، مهم می دانند.

 

مهمترین ویژگی ها و نکات طراحی سایت تخفیف گروهی

1. نیازسنجی و برنامه ریزی

اولین گام در طراحی سایت تخفیف گروهی، ایجاد یک برنامه دقیق از کارهایی که باید انجام شوند، نحوه انجام آن ها و تعیین این که هر یک از اجزای سایت چه تاثیری در ایجاد تجربه مثبت برای کاربران دارد، خواهد بود.

برای این مرحله، باید بدانید مشتریان شما چه کسانی هستند، چه چیزهایی را دوست دارند، به چه نوع محتوایی به خوبی پاسخ می دهند و همچنین چگونه می توان آن ها را از بازدیدکننده به خریدار و حتی مشتری وفادار تبدیل نمود.

از طرفی کسب و کارها با یکدیگر متفاوتند و هر کدام طیف مشتری، ظرفیت و ویژگی های خاص خود را دارند. راه اندازی سایت تخفیف گروهی نیز از این قاعده مستثنی نیست و حتما نیاز است تا قبل از شروع طراحی سایت برای کسب و کار خود و نحوه اجرای آن نیازسنجی و برنامه ریزی انجام دهید.

به همین علت، در سورینت قبل از آغاز کار طراحی سایت، برای مشتریان جلسات نیازسنجی برگزار می شود تا خروجی نهایی کار کاملا متناسب با اهداف آن ها و پاسخگوی همه نیازهای کسب و کارشان باشد.

2. طراحی ریسپانسیو

با توجه به افزایش چشم گیر استفاده از گوشی های تلفن هوشمند در میان مردم، حجم زیادی از جست و جو های آنلاین مستقیماً از گوشی های تلفن همراه صورت می گیرند. این نشان می دهد وب سایت باید علاوه بر کاربرپسند بودن، با دستگاه های موبایل نیز هماهنگ باشد.

طراحی سایت تخفیف گروهی باید به گونه ای باشد که کاربر با هر دستگاهی (دسک تاپ، موبایل یا تبلت) که به سایت دسترسی پیدا کرد، تجربه ای عالی و بی عیب و نقص برای او  رقم بخورد.

 

بنابراین، طراحی سایت تخفیف گروهی باید به گونه سازگار با دستگاه های مختلف باشد که کیفیت تجربه کاربر را افزایش داده و آن ها را ترغیب به بازدید دوباره کند.

 

3. امکان جست و جو

گشت و گذار به دنبال محصول یا خدمات خاص در سایت تخفیف گروهی بدون وجود امکان جست و جو، مانند گشتن به دنبال سوزن در انبار کاه است (خودتان را به جای کاربر بگذارید).

بر اساس تجربه کارشناسان سورینت، در طراحی سایت تخفیف گروهی باید همه جوانب را در نظر گرفت تا کاربر خرید خود را به راحت ترین و آسان ترین شکل ممکن انجام دهد. در غیر این صورت امکان این که مشتریان بالقوه سایت شما را به مقصد سایت های رقبایتان ترک کنند زیاد است. که این اتفاق فروش شما را کاهش خواهد داد.

به همین دلیل وب سایتی که از ویژگی نوار جستجو برخوردار نیست روند یافتن و خرید محصول را برای کاربر سخت می کند. داشتن قابلیت نوار جستجو در سایت باعث می شود بازدیدکنندگان در زمان کمتری محصول مورد نظر خود را پیدا کنند.

در واقع شما در سایت خود به یک ابزار جستجو نیاز دارید که مشتری بتواند با استفاده از آن دسته های مختلف، نام فروشگاه ها و حتی پیشنهادات خاص را جستجو کند.

 

4. محتوای جذاب

این روز ها زیاد می شنویم که “محتوا پادشاه است.” این عبارت پیام مهمی دارد. در واقع یک وب سایت خوب طراحی شده به اضافه محتوای با کیفیت و بهینه شده، افزایش چشمگیر میزان موفقیت سایت را نتیجه می دهد.

با عناوین جذاب و محتوای قوی می توان مشتریان بالقوه ای را که از سایت بازدید می کنند تحت تاثیر قرار داد. به طوری که دوباره برای خرید به سایت شما برگردند.

در این بین بسیار مهم است که کلمات کلیدی هدف با در نظر گرفتن علاقه کاربر و جذب مخاطب مناسب، به طور هوشمندانه انتخاب شوند. سپس با تولید محتوای مناسب برای آن ها می توانید با آن کلمات، رتبه خوبی در نتایج جست و جوی گوگل داشته باشید.

برای افزایش کیفیت محتوا و خوانش سریع و راحت آن توسط کاربر، باید به جای نوشتن پاراگراف های طولانی، از پاراگراف کوتاه با دو یا سه سطر استفاده کرد. همچنین برای شفاف و مختصر بودن مطالب از تکنیک بولت گذاری می توان استفاده نمود.

5. طراحی گرافیکی جذاب

طراحی وب سایت باید چشم نواز و کاربرپسند باشد تا توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کند و آنها را مجبور کند برای مدت زمان بیشتری در سایت بمانند. کارشناسان طراحی گرافیکی سورینت برای طراحی یک وب سایت کاربر پسند بر رعایت نکات زیر تاکید می کنند:

طراحی لوگو‏

لوگو یکی از مهم ترین مولفه های بصری هر برند است. به گفته کارشناسان بازاریابی سورینت، استفاده از لوگو در همه فعالیت های بازرایابی و عرصه های حضور برند ضروری است. همچنین توصیه می شود که لوگو در قسمت بالا و سمت چپ وب سایت قرار گیرد.

اکنون یک سوال مطرح می شود – چرا بالا سمت چپ؟ در واقع، این موقعیت مکانی چشم نوازترین نقطه ای است که ابتدا چشم بازدید کننده به آن جا می افتد.

یک وب سایت بدون لوگو نه تنها کیفیت برندآگاهی شما را پایین می آورد بلکه مشتریان را گیج می کند؛ زیرا لوگو هر برند بخش مهمی از هویت آن محسوب می شود.

اگر هنوز برای برند خود لوگو ندارید نگران نباشید. طراحان سورینت به شما کمک می کنند.

درخواست فرم مشاوره طراحی لوگو

استفاده مناسب از فضای سفید

شاید اهمیت وجود فضای سفید در وب سایت برای همه روشن نباشد.  فضای سفید می تواند یک فضای خالی در میان عناصر مختلف موجود در سایت باشد.

اما در واقع وجود فضای سفید در طراحی استاندارد و اثربخش سایت ضروری است.

فضای سفید به افزایش خوانایی محتوا کمک می کند و کاربران را قادر می سازد تا به راحتی بر روی متن مورد نظر تمرکز کنند.

امکان عضویت کاربران

اجازه عضویت کاربران در سایت شما به آن ها کمک می کند تا تعامل منظمی با خرید ها و معاملات مورد علاقه خود داشته باشند. علاوه بر این، عضویت به کاربران شما امکان می دهد معاملات ویژه خود را ارائه دهند، به این ترتیب می توانید محتوای بیشتری را بدون صرف هیچ گونه هزینه اضافی در سایت خود داشته باشید.

ویجت های تبلیغاتی

این نوع ابزارک ها به طور کلی در سایت های تخفیف گروهی برای تبلیغ معاملات ویژه و تبلیغ برند هایی که مایل به دیده شدن بیشتر در سایت شما هستند، استفاده می شوند. جدا از کسب درآمد با تبلیغ مستقیم تخفیف فروشگاهی، راه دیگر درآمدزایی شما از تبلیغات و حمایت های مالی است.

اینها برخی از نکات کلیدی است که کارشناسان سورینت در طراحی سایت تخفیف گروهی به کار می برند.  این نگاه جزئی در طراحی باعث می شود تا بازدیدکنندگان سایت تجربه خوبی را از تعامل با سایت و برند شما کسب کنند و این موضوع فروش شما را افزایش خواهد داد.

در ادامه با قابلیت های مهمی که طراحان سورینت به طور اختصاصی برای سایت تخفیف گروهی در نظر می گیرند آشنا می شویم:

  • قابلیت تعریف بی نهایت فروشگاه
  • قابلیت تعریف بی نهایت محصول
  • قابلیت ثبت نام فروشگاه های مختلف و امکان درخواست داشتن غرفه (زیرفروشگاه)
  • قابلیت درج محصولات یا خدمات توسط فروشگاه های زیرمجموعه

قابلیت درج محصولات و خدمات توسط سایت های زیرمجموعه خیلی می تواند در صرفه جویی نیروی انسانی و وقت مالکان وب سایت تاثیرگذار باشد. زیرا هر فروشگاهی که درخواست همکاری و درخواست غرفه بدهد یک پنل در اختیارش قرار می گیرد که می تواند از طریق آن محصولاتش را در سایت درج نماید.

در این پنل تمام جزئیات محصولات درج شده و تعداد فروش هر کدام نمایش داده می شود. به این ترتیب هم مالک وب سایت به این جزئیات دسترسی دارد و هم فروشگاه طرف قرارداد.

در این سایت کارمزد فروش محصولات محاسبه می شوند و پول خرید محصول به حساب بانکی وب سایت واریز می گردد و غرفه دار می تواند درخواست واریز وجه بدهد. همچنین تمامی تراکنش های مالی در پنل غرفه دار ثبت می گردند.

سخن پایانی

همانطور که قبلا اشاره کردیم طراحی سایت تخفیف گروهی به صورت موفق که میزان فروش بالایی را برای شما رقم بزند کار آسانی نیست و بهتر است کار طراحی سایت خود را به یک تیم حرفه ای و متخصص در این زمینه بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.