طراحی تخصصی کارت ویزیت

آیا کارت ویزیتی حرفه ای می خواهید ؟

با تکیه بر تجربه و دانش تمام تلاش خود را در راستای رونق کسب کار شما به کار می بندیم تا گامی کوچک در رشد اقتصادی کسب و کار ها داشته باشیم

با تکمیل فرم مقابل کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 اگر کارت ویزیت ندارید آیا دوست دارید که یک کارت ویزیت جدید داشته باشید، می‌توانید به هیچ نگرانی و دغدغه سفارشات طراحی کارت ویزیت خود را به عهده تیم حرفه ای گرافیک سورینت بگذارید. با توجه به حجم زیاد سفارشات توصیه می شود که هرچه سریعتر سفارشات خود را ثبت کنید و کارهای لازم را برای ثبت سفارش انجام دهیم. به یاد داشته باشید که طراحان خبره تیم ما می‌توانند یک کارت ویزیت درجه یک، حرفه ای با کیفیت برای شما طراحی کنند پس با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

آیا داشتن یک کارت ویزیت ضروری است؟

با اینکه امروزه کسب و کارهای قدیمی و روشهای تبلیغاتی قدیمی بسیار کم رنگ شده و جای خود را به روشهای نوین و دیجیتالی داده‌اند، اما هنوز کارت ویزیت جزو ضرورت‌های یک کسب و کار است. در واقع کارت ویزیت جزو معدود چیزهایی است که ابزارهای دیجیتالی نتوانستند جایگزین مناسبی برای آن باشند. به یاد داشته باشید که کارت‌های ویزیت از مهم ترین و قویترین ابزارهای بازاریابی به شمار می‌آیند.

طراحی کارت ویزیت

شما می توانید اطلاعات مهم و حیاتی و خود را بر روی کارت ویزیت درج کنید تا مخاطبان شما آنها را به خاطر بسپارند و در میان سیل عظیم کسب و کارهای مختلف شما را گم نکنند. از طرف دیگر کارت ویزیت روی برندینگ شما تاثیر بسیار مثبتی خواهد گذاشت. پس با این تفاسیر داشتن یک کارت ویزیت همانند داشتن یک لوگو بسیار ضروری می باشد.

نحوه سفارش کارت ویزیت

برای سفارش طراحی کارت ویزیت کافیست فرم زیر را پر کنید و یا از طریق شماره تماس 09151250183 با همکاران ما در تماس باشید و سفارش خود را ثبت نمایید.

پس از ثبت سفارش و ارسال اطلاعات لازم، تیم سورینت برای طراحی یک کارت ویزیت فوق العاده برای شما اقدام می کنند و بلافاصله پس از اتمام کار برای تایید نهایی نمونه کار برای شما ارسال خواهد شد. در صورت تایید شما کارت ویزیت به تعداد مورد نظر شما چاپ خواهد شد.

در ادامه مطلب اطلاعات کافی و لازم برای طراحی و چاپ کارت ویزیت استاندارد برای شما توضیح داده شده است لطفاً تا انتهای محتوا را با دقت بخوانید.

برون سپاری طراحی کارت ویزیت

 اگر دغدغه‌های بابت برون سپاری کار طراحی کارت ویزیت دارید باید به شما این اطمینان را بدهم که اگر به تیم متخصص سورینت اعتماد کنید، هرگز پشیمان نخواهید شد زیرا که گرافیست‌های حرفه ای مجموعه ما همواره در تلاشند تا بهترین‌ها را به شما ارائه نمایند. از سمت دیگر با برون سپاری طراحی کارت ویزیت مجموعه خود، حجم زیادی از هزینه‌های خود را کاهش می دهید و دیگر نیاز ندارید که در وقت و هزینه خود را صرف استخدام یک گرافیست با تجربه بکنید. 

 ابعاد کارت ویزیت چقدر است؟

ابعاد کارت ویزیت با توجه به سلیقه شما تعیین می شود برخی‌ها دوست دارند که کارت ویزیت شان مربعی باشد و برخی دیگر کارت ویزیت مستطیل شکل را ترجیح می دهند. سایز و شکل کارت ویزیت شما کاملا بستگی به سلیقه شما دارد و هیچ محدودیتی در این باره وجود ندارد. به طور کلی استاندارد ابعاد کارت ویزیت….. است تا به راحتی در جیب یا کیف پول جا بگیرد و حمل و نگهداری آن سخت نباشد تا حدالامکان از از دور ریخته شدن آن جلوگیری شود پس اگر شما هم قصد دارید که کارت ویزیت تان در اندازه‌های اختصاصی خودتان طراحی شود بهتر است به این نکات توجه کنید.

اندازه کارت ویزیت

 چه اطلاعاتی باید روی کارت ویزیت درج شود؟

 همانطور که میدانید کارت ویزیت ابعاد کوچکی دارد و نباید به قدری شلوغ باشد که از دید کاربران زشت و ناپسند به نظر برسد. از طرف دیگر درج برخی از اطلاعات بر روی آن ضروری می باشد و یک کارت ویزیت که اطلاعات خاصی را به کاربران شما منتقل نکند قطعاً مفید نخواهد بود.

طراحی کارت ویزیت

اطلاعاتی که باید بر روی کارت ویزیت درج شوند عبارتند از: 

 1. لوگو
 2. نام شرکت
 3. اسم شما
 4. عنوان شغلی
 5. سایت اینترنتی
 6. اطلاعات تماس
 7. اطلاعات مهم سازمانی

مزیت طراحی و داشتن کارت ویزیت چیست؟

 • اگر اطلاعات تماس خود را بر روی یک کارت ویزیت چاپ کرده و به مخاطبان خود بدهید قطعاً آنها حس بهتری خواهند داشت زیرا اگر همین کار را با ایمیل انجام بدهید ممکن است آنها گمان کنند که این ایمیل برای صدها هزار نفر غیر از آنها نیز ارسال شده است. ولی اگر شخصاً به دیدار آنها بروید و کارت ویزیت خود را به آنها بدهید احساس بهتری به آنها دست می دهد زیرا این حس به آنها القا می‌شود که این کارت ویزیت مخصوص آنهاست و قطعاً برای آن ارزش بیشتری قائل هستند.

طراحی کارت ویزیت

 • یکی از مهمترین مسائل در بحث بازاریابی، برندینگ است. بحث برندینگ یکی از پولساز ترین مباحث بازاریابی می باشد که می تواند در موفقیت برند، چشم اندازهای بسیار موثری داشته باشد. یکی از مهمترین مباحثی که میتوان در بحث برندینگ به روی آن تاکید بسیار زیادی داشت این است که خودتان شخصاً کارت ویزیت مجموعه یا کسب و کار خود را به مشتریان تان بدهید بدین صورت آنها همیشه شما یا برند تان را به خاطر خواهند سپرد.

سایر مزیت های داشت یک کارت ویزیت اختصاصی

 •  از طرف دیگر داشتن یک کارت ویزیت خوب به شما این امکان را می دهد که ارتباطات ارزشمندی با افراد مهم و تاثیرگذار برقرار کنید در میان تمام ابزارهای بازاریابی عصر جدید کارت ویزیت هنوز هم یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی به حساب می آید.
 •  هزینه چاپ و طراحی کارت ویزیت نسبت به سایر روش‌های بازاریابی بسیار کمتر است و مقرون به صرفه می باشد ولی از اهمیت زیادی برخوردار است. پس اگر کسب و کار کوچکی دارید و امکان صرف هزینه‌های هنگفت برای تبلیغات را ندارید، بهتر است چاپ کارت ویزیت را جدی بگیرید. کارت ویزیت محدود به کسب و کارهای کوچک و بزرگ نیست و تمامی کسب و کارها باید کارت ویزیت مخصوص خود را داشته باشند.
 • اگر قصد شرکت در یک رویداد یا نمایشگاه را دارید، قطعاً یک فرصت طلایی پیش روی شما است. مکان‌های این چنینی فرصت مناسبی برای تبلیغ برند و ایجاد پایگاه ارتباطی بین شما و مخاطبین تان است که در این موضوع کارت ویزیت نقش خارق العاده ای ایفا می کند.  

جمع بندی در مبحث طراحی کارت ویزیت

 شما می توانید با برون سپاری طراحی کارت ویزیت به تیم حرفه ای سورینت، هم در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و هم به در بهبود امور بازاریابی کسب و کار خود گام موثری بردارید.

 به طور کلی هیچ کسب و کاری بدون داشتن کارت ویزیت فعالیت نمی‌کند زیرا از مزیت‌های آن آگاه هستند از شما هم اگر صاحب کسب و کار هستید یا قصد سرمایه گذاری روی برند شخصی خود را دارید بهتر است همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.