مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج به صورت حرفه ای

با تکیه بر تجربه و دانش تمام تلاش خود را در راستای رونق کسب کار شما به کار می بندیم تا گامی کوچک در رشد اقتصادی کسب و کار ها داشته باشیم

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

مدیریت پیج اینستاگرام چگونه است؟

مدیریت پیج اینستاگرام که با عنوان ادمین اینستاگرام نیز شناخته می‌شود در حال حاضر یکی از مشاغل بسیار پر درآمد در سراسر نقاط جهان، به شمار می‌رود. چراکه در شرایط فعلی، بسیاری از کسب و کارها به فضای اینترنت و به ویژه اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی انتقال پیدا کرده‌اند و توانسته‌اند بازار خوبی برای محصولات و خدمات خود به دست بیاورند. در چنین شرایطی، استفاده از خدماتی مانند مدیریت پیج اینستاگرام ضرورت دارد.

مدیریت پیج اینستاگرام

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح می‌شود که “مدیریت و یا ادمین پیج اینستاگرام چیست؟“. برای پاسخ به این سوال لازم است بدانید که کلمه و لغت ادمین Admin کلمه ای در زبان انگلیسی و مخفف Adminisrator است که به مرور زمان به صورت مخفف شده، به عنوان ادمین مورد استفاده قرار گرفته و کم کم به زبان فارسی نیز انتقال یافته است. در فارسی، ادمینی پیج اینستاگرام به معنای مدیریت پیج اینستا است. بنابراین وقتی سوال می‌شود که “ادمین اینستاگرام یعنی چه؟” در حقیقت منظور همان مدیریت اکانت اینستاگرام و یا مدیریت صفحه اینستاگرام است.

بنابر این عامل می‌توان گفت ادمین پیج اینستاگرام به طور کلی به فردی گفته می‌شود که به مدیریت صفحه اینستا یک اکانت تجاری و یا کسب و کار خدماتی می‌پردازد و سپس در ازای کاری که انجام می‌دهد از کارفرمای خود حقوق و دستمزد دریافت می‌کند. در واقع می‌توان گفت ادمین پیج اینستاگرام، هر گونه اقداماتی را در زمینه توسعه و مدیریت پیج انجام می‌دهد. از جمله وظایف مدیر پیج اینستاگرام می‌توان به آپلود و انتشار محتوای متنی، عکس، ویدئو و…  به صورت منظم اشاره کرد.

تعرفه ادمین اینستاگرام

در حال حاضر، تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام و یا تعرفه ادمینی اینستاگرام با توجه به چند عامل مهم تعیین می‌شود. از جمله عوامل موثر بر تعیین نرخ ادمین اینستاگرام می‌توان به موقعیت جغرافیایی کسب و کار مورد نظر، اشاره کرد. بر طبق این عامل، هزینه‌ی ادمین اینستاگرام و یا دستمزد مدیریت پیج، برای فردی که در تهران کار می‌کند بالاتر است. در حقیقت می‌توان گفت قیمت ادمینی پیج اینستاگرام در تهران به طورکلی و تقریبی، دو برابر بیشتر از هزینه ادمین اینستاگرام در دیگر شهرهای کشور است. لازم است این نکته را نیز در نظر بگیرید که تعرفه‌های ادمین اینستاگرام با توجه به عوامل دیگری نیز تعیین می‌گردد. از جمله این عوامل می‌توان وظایف ادمین پیج را نام برد. برای نمونه می‌توان گفت آپلود محتوا و رعایت نظم و ترتیب در تولید محتوا و انتشار آن، در تعیین قیمت ادمین اینستاگرام اثر گذار است.

از طرف دیگر، تعرفه ادمین پیج اینستاگرام با توجه به نحوه پاسخ دهی ادمین به پیام‌های دایرکتوری نیز تفاوت دارد. از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت ادمین پیج اینستاگرام می‌توان به نوشتن کپشن برای پست‌ها اشاره کرد. حذف کامنت‌های توهین آمیز نیز از دیگر وظایف ادمین و عواملی است که هزینه ادمین پیج اینستاگرام را تغییر می‌دهد. به طور کلی می‌توان گفت هر چه ادمین، وظایف بیشتری را در یک پیج اینستاگرام تجاری و یا خدماتی، انجام دهد، به همین ترتیب هزینه ادمینی اینستاگرام نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین و طبق یک برآورد کلی می‌توان گفت تعرفه قیمت ادمین اینستاگرام با توجه به وظایف و توانایی‌های مدیر مشخص می‌شود و بنا بر این عامل، هزینه‌ی ادمین اینستاگرام و قیمت مدیریت اینستاگرام افزایش و یا کاهش خواهد یافت. هر چه تسلط مدیر به این شبکه و قابلیت‌های آن بیشتر باشد به همین میزان هزینه مدیریت پیج اینستاگرام نیز بیشتر خواهد شد.

خدمات اینستاگرام

لازم است بدانید که خدمات اینستاگرام به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که انجام دادن آن‌ها، به پیشرفت پیج‌های مربوط به کسب و کارهای تجاری و یا خدماتی کمک می‌کند. از جمله این خدمات می‌توان به طراحی اینستاگرام اشاره کرد. از طرف دیگر خدمات مربوط به مشاوره اینستاگرام و هم‌چنین ارائه برنامه برای توسعه و رونق بخشی به کسب و کار در این شبکه نیز، از جمله خدمات اینستاگرام به شمار می‌رود.

ادمین اینستاگرام کیست؟

در حال حاضر، ادمین بودن برای پیج اینستاگرام یکی از وظایف و مشاغلی است که تعداد زیادی از افراد به دنبال انجام دادن آن هستند. اما نکته قابل ذکر این است که اساسا ادمین پیج یعنی چه؟.

در پاسخ به این سوال می‌توان گفت ادمین برای پیج اینستاگرام در شرایط فعلی یکی از جدیدترین کسب و کارهای خانگی به شمار می‌رود. ادمین پیج در حقیقت وظیفه دارد که یک پیج و یا صفحه تبلیغاتی و مربوط به کسب و کار تجاری و یا خدماتی را اداره کند تا از این طریق، به افزایش یافتن میزان فروش محصولات و یا توسعه خدمات آن کسب و کار کمک کند. لازم به ذکر است که انتشار محتوای مناسب با کسب و کار و هم‌چنین مشاوره و راهنمایی کارفرما در این زمینه، پاسخگویی به کامنت‌های کاربران پیج، افزایش دادن تعداد لایک‌های پست‌های متعدد، افزایش دادن تعداد فالوورها به صورت واقعی و کاملا هدفمند و … از جمله وظایف چنین فردی است.

ادمین حرفه‌ای اینستاگرام

همان‌طور که گفته شد ادمین و یا مدیر، فردی است که وظیفه مدیریت پیج کاری اینستاگرام را بر عهده دارد. انجام این کار، نیازمند تخصص و تجربه است. به طور کلی می‌توان گفت مدیریت حرفه‌ای اینستاگرام قادر است با به کارگیری راهکارها و روش‌های خلاقانه و هم‌چنین با استفاده از محتواهای غیر تکراری و جدید به افزایش یافتن در آمد و رونق کسب و کار کمک کند. ادمین حرفه‌ای پیج اینستاگرام لازم است توانایی‌ها و مهارت‌هایی داشته باشد. از جمله این مهارت‌ها می‌توان به این عامل اشاره کرد که وی باید با زبان انگلیسی در حد متوسط آشنایی داشته باشد.

چنین فردی باید بتواند با استفاده از روش‌های متنوع بازاریابی و تبلیغات موثر و مفید، به افزایش دادن تعداد فالوورهای پیج تجاری و یا خدماتی مورد نظر کمک کند و تعداد بازدید کنندگان بیشتری را به این اکانت وارد نماید. از دیگر توانایی‌های ادمین حرفه‌ای برای پیج اینستاگرام می‌توان به این مورد اشاره کرد که وی باید آشنایی نسبی با نرم افزارهای ادیت کلیپ و ویدئو داشته باشد و با نرم افزارهای گرافیکی کار کند. وی باید هر چند وقت یک بار، تغییرات دوره‌ای را در بخش بیو و تصاویر پروفایل ایجاد کند و سعی داشته باشد امنیت پیج مورد نظر را حفظ کند. برای نمونه با راهکارهایی برای جلوگیری از هک شدن این صفحه، آشنا باشد.