بهترین روش مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟

میدریی پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام چگونه است؟

مدیریت پیج اینستاگرام که با عنوان ادمین اینستاگرام نیز شناخته می‌شود در حال حاضر یکی از مشاغل بسیار پر درآمد در سراسر نقاط جهان، به شمار می‌رود. چراکه در شرایط فعلی، بسیاری از کسب و کارها به فضای اینترنت و به ویژه اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی انتقال پیدا کرده‌اند و توانسته‌اند بازار خوبی برای محصولات و خدمات خود به دست بیاورند. در چنین شرایطی، استفاده از خدماتی مانند مدیریت پیج اینستاگرام ضرورت دارد.

مدیریت پیج اینستاگرام

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح می‌شود که “مدیریت و یا ادمین پیج اینستاگرام چیست؟“. برای پاسخ به این سوال لازم است بدانید که کلمه و لغت ادمین Admin کلمه ای در زبان انگلیسی و مخفف Adminisrator است که به مرور زمان به صورت مخفف شده، به عنوان ادمین مورد استفاده قرار گرفته و کم کم به زبان فارسی نیز انتقال یافته است. در فارسی، ادمینی پیج اینستاگرام به معنای مدیریت پیج اینستا است. بنابراین وقتی سوال می‌شود که “ادمین اینستاگرام یعنی چه؟” در حقیقت منظور همان مدیریت اکانت اینستاگرام و یا مدیریت صفحه اینستاگرام است.

بنابر این به طور کلی ادمین پیج اینستاگرام به فردی گفته می‌شود که به مدیریت صفحه اینستا یک اکانت تجاری و یا کسب و کار خدماتی می‌پردازد و سپس در ازای کاری که انجام می‌دهد از کارفرمای خود حقوق و دستمزد دریافت می‌کند. در واقع می‌توان گفت ادمین پیج اینستاگرام، هر گونه اقداماتی را در زمینه توسعه و مدیریت پیج اینستاگرام انجام می‌دهد. از جمله وظایف مدیر پیج اینستاگرام می‌توان به آپلود و انتشار محتوای متنی، عکس، ویدئو و …  به صورت منظم اشاره کرد.

وظایف ادمین اینستاگرام

 1. تعیین برنامه مناسب برای نحوه مدیریت پیج اینستاگرام
 2. تولید محتوای درگیر کننده برای اینستاگرام
 3. ساخت لوگو برای پیج اینستاگرام
 4. تولید محتوا تبلیغات رسمی در اینستاگرام
 5. محتوا سازی در اینستاگرام
 6. پشتیبانی پیج اینستاگرام
 7. و…

 

با تکیه بر تجربه و دانش تمام تلاش خود را در راستای رونق کسب کار شما به کار می بندیم تا گامی کوچک در رشد اقتصادی کسب و کار ها داشته باشیم

 

برای دریافت مشاوره فرم مقابل را تکمیل کنید.

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

  تعرفه ادمین اینستاگرام

  در حال حاضر، تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام و یا تعرفه ادمینی اینستاگرام با توجه به چند عامل مهم تعیین می‌شود. از جمله عوامل موثر بر تعیین نرخ ادمین اینستاگرام می‌توان به موقعیت جغرافیایی کسب و کار مورد نظر، اشاره کرد. بر طبق این عامل، هزینه‌ی ادمین اینستاگرام و یا دستمزد مدیریت پیج، برای فردی که در تهران کار می‌کند بالاتر است. در حقیقت می‌توان گفت قیمت ادمینی پیج اینستاگرام در تهران به طورکلی و تقریبی، دو برابر بیشتر از هزینه ادمین اینستاگرام در دیگر شهرهای کشور است. لازم است این نکته را نیز در نظر بگیرید که تعرفه‌های ادمین اینستاگرام با توجه به عوامل دیگری نیز تعیین می‌گردد. از جمله این عوامل می‌توان وظایف ادمین پیج را نام برد. برای نمونه می‌توان گفت آپلود محتوا و رعایت نظم و ترتیب در تولید محتوا و انتشار آن، در تعیین قیمت ادمین اینستاگرام اثر گذار است.

  از طرف دیگر، تعرفه ادمین پیج اینستاگرام با توجه به نحوه پاسخ دهی ادمین به پیام‌های دایرکتوری نیز تفاوت دارد. از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت ادمین پیج اینستاگرام می‌توان به نوشتن کپشن برای پست‌ها اشاره کرد. حذف کامنت‌های توهین آمیز نیز از دیگر وظایف ادمین و عواملی است که هزینه ادمین پیج اینستاگرام را تغییر می‌دهد. به طور کلی می‌توان گفت هر چه ادمین، وظایف بیشتری را در یک پیج اینستاگرام تجاری و یا خدماتی، انجام دهد، به همین ترتیب هزینه ادمینی اینستاگرام نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین و طبق یک برآورد کلی می‌توان گفت تعرفه قیمت ادمین اینستاگرام با توجه به وظایف و توانایی‌های مدیر مشخص می‌شود و بنا بر این عامل، هزینه‌ی ادمین اینستاگرام و قیمت مدیریت اینستاگرام افزایش و یا کاهش خواهد یافت. هر چه تسلط مدیر به این شبکه و قابلیت‌های آن بیشتر باشد به همین میزان هزینه مدیریت پیج اینستاگرام نیز بیشتر خواهد شد.،

  نمونه کار مدیریت پیج اینستاگرام

  ادمین پیج قروتی

  خدمات اینستاگرام

  لازم است بدانید که خدمات اینستاگرام به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که انجام دادن آن‌ها، به پیشرفت پیج‌های مربوط به کسب و کارهای تجاری و یا خدماتی کمک می‌کند. از جمله این خدمات می‌توان به طراحی اینستاگرام، تولید محتوای اینستاگرام و نوشتن استراتژی محتوای اینستاگرام اشاره کرد. از طرف دیگر خدمات مربوط به مشاوره اینستاگرام و هم‌چنین ارائه برنامه برای توسعه و رونق بخشی به کسب و کار در این شبکه نیز، از جمله خدمات اینستاگرام به شمار می‌رود.

  تولید محتوا در مشهد

  بدیهی است که مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد بدون تولید محتوا، کاری بیهوده و بی ثمر است. تولید محتوا فقط به نوشتن  کپشن‌های بلند بالا ختم نمی‌شود؛ بلکه عکاسی تبلیغاتی و صنعتی با کمک حرفه ای ترین عکاسان در مشهد یا ساخت اینفوگرافیک و محتوای تصویری از مواردی است که هنگام تولید محتوای اینستاگرام باید به طور ویژه ای مورد توجه  قرار داد. 

  ادمین اینستاگرام کیست؟

  در حال حاضر، ادمین بودن برای پیج اینستاگرام یکی از وظایف و مشاغلی است که تعداد زیادی از افراد به دنبال انجام دادن آن هستند. اما نکته قابل ذکر این است که اساسا ادمین اینستاگرام چیست ؟

  در پاسخ به این سوال می‌توان گفت مدیر پیج اینستاگرام در شرایط فعلی یکی از جدیدترین کسب و کارهای خانگی به شمار می‌رود. ادمین پیج اینستاگرام در حقیقت وظیفه دارد که یک پیج و یا صفحه تبلیغاتی و مربوط به کسب و کار تجاری و یا خدماتی را اداره کند تا از این طریق، به افزایش یافتن میزان فروش محصولات و یا توسعه خدمات آن کسب و کار کمک کند. لازم به ذکر است که انتشار محتوای مناسب با کسب و کار و هم‌چنین مشاوره و راهنمایی کارفرما در این زمینه، پاسخگویی به کامنت‌های کاربران پیج، افزایش دادن تعداد لایک‌های پست‌های متعدد، افزایش دادن تعداد فالوورها به صورت واقعی و کاملا هدفمند و … از جمله وظایف چنین فردی است.

  ادمین حرفه‌ای اینستاگرام

  همان‌طور که گفته شد ادمین و یا مدیر، فردی است که وظیفه مدیریت پیج کاری اینستاگرام را بر عهده دارد. انجام این کار، نیازمند تخصص و تجربه است. به طور کلی می‌توان گفت مدیریت حرفه‌ای اینستاگرام قادر است با به کارگیری راهکارها و روش‌های خلاقانه و هم‌چنین با استفاده از محتواهای غیر تکراری و جدید به افزایش یافتن در آمد و رونق کسب و کار کمک کند. ادمین حرفه‌ای پیج اینستاگرام لازم است توانایی‌ها و مهارت‌هایی داشته باشد. از جمله این مهارت‌ها می‌توان به این عامل اشاره کرد که وی باید با زبان انگلیسی در حد متوسط آشنایی داشته باشد.

  چنین فردی باید بتواند با استفاده از روش‌های متنوع بازاریابی و تبلیغات موثر و مفید، به افزایش دادن تعداد فالوورهای پیج تجاری و یا خدماتی مورد نظر کمک کند و تعداد بازدید کنندگان بیشتری را به این اکانت وارد نماید. از دیگر توانایی‌های ادمین حرفه‌ای برای پیج اینستاگرام می‌توان به این مورد اشاره کرد که وی باید آشنایی نسبی با نرم افزارهای ادیت کلیپ و ویدئو داشته باشد و با نرم افزارهای گرافیکی کار کند. وی باید هر چند وقت یک بار، تغییرات دوره‌ای را در بخش بیو و تصاویر پروفایل ایجاد کند و سعی داشته باشد امنیت پیج مورد نظر را حفظ کند. برای نمونه با راهکارهایی برای جلوگیری از هک شدن این صفحه، آشنا باشد.

  مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد

  با بهره گیری از ادمین حرفه‌ای جهت مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد، صفحه کسب و کار و با برند شخصی تان را رشد داده و نگاه ها را به سوی خود جلب کنید. چنان چه زمان کافی برای آموزش مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد و تبلیغات اینستاگرام مشهد ندارید، می‌توانید مدیریت پیج کسب و کارتان را به شرکت‌ دیجیتال مارکتینگ سورینت بسپارید. سورینت با کمک حرفه ای ترین افراد، مدیریت حرفه ای اینستاگرام شما را بر عهده می گیرد.

  تبلیغات اینستاگرام مشهد

  تبلیغات هدفمند در اینستاگرام در کنار تولید محتوای حرفه ای باعث افزایش فالور های شما به صورت شگفت انگیزی می شود. البته نباید بی گدار به آب بزنید و حتما پیش از بستن قرارداد با پیج های تبلیغاتی حتما درباره شیوه های تبادل در اینستاگرام، اطلاعات کسب کنید. 
  تبلیغات اینستاگرام مشهد به دو شیوه تعرفه ای و بازدیدی قابل پیاده سازی است. در تبلیغات بازدیدی، مدیر پیج اینستاگرام با کمک بلاگر ها و اینفلوئنسر ها، تبلیغات را انجام داده و شما تنها به میزانی که تبلیغ شما دیده شده، هزینه پرداخت می کنید. در تبلیغات تعرفه ای، میزان دیده شدن تبلیغ اهمیتی ندارد و شما باید مبلغ ثابتی را برای فرد مقابل واریز کنید.

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.