مدیریت پیج به صورت حرفه ای

با تکیه بر تجربه و دانش تمام تلاش خود را در راستای رونق کسب کار شما به کار می بندیم تا گامی کوچک در رشد اقتصادی کسب و کار ها داشته باشیم

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است و تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان در آن حضور و فعالیت دارند. از بازاریابی تا فروش محصولات، اینستاگرام ابزار و امکانات مختلفی را برای کمک در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می دهد.

 

با آشنایی به اصول مدیریت پیج اینستاگرام و داشتن استراتژی مناسب بازاریابی، مشاغل می توانند محصولات و خدمات خود را در قالب تبلیغات اینستاگرامی معرفی کنند، برند خود را ارتقا و فروش در اینستاگرام را افزایش دهند.

 

اما کارشناسان سورینت تاکید دارند که:

آشنایی با اصول مدیریت پیج اینستاگرام برای فعالیت موثر و سودآور در اینستاگرام ضروری است. و بدون داشتن تخصص و تجربه کافی در این زمینه، نمی توان در بازاریابی اینستاگرامی موفق ظاهر شد.

 

مدیریت پیج اینستاگرام را به یک تیم حرفه ای بسپارید

معمولا صاحبان کسب و کار به امید افزایش فروش خود، با عجله و بدون داشتن تجربه کافی در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام، شروع به فعالیت در این شبکه اجتماعی می کنند. این در حالی است که طبیعتا آن ها همه مهارت های مورد نیاز برای مدیریت پیج اینستاگرام را ندارند و برای انجام این کار به صورت صحیح و موثر، نیاز به کمک یک تیم حرفه ای و متعهد خواهند داشت.

 

برای افزایش درآمد با استفاده از اینستاگرام، ابتدا باید با تحقیق، مخاطب هدف خود را بشناسید. سپس استراتژی تولید محتوای مناسب تدوین نمایید. و بر اساس آن محتوای با کیفیت برای مخاطبان تولید کنید. در آخر برنامه ریزی و استمرار فعالیت و همچنین تحلیل آماری نتایج حاصل شده، بسیار مهم است.

 

سورینت به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد، با برخورداری از تیم متخصص و با تجربه و همچنین امکانات حرفه ای تولید محتوا، آماده است تا به کسب و کارها در مسیر رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی کمک کند.

 

دریافت فرم مشاوره

 

اصول مهم مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟

مدیریت پیج اینستاگرام شامل فعالیت ها و نکات متعددی است که در ادامه به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

 

 • تحقیق و جمع آوری اطلاعات برای شناسایی مخاطب هدف مناسب با نوع کسب و کار
 • نیازسنجی، ایده پردازی منحصر به فرد برای پیج و اجرای آن؛ به طوری که باعث رشد هر چه سریع تر پیج شود.
 • تولید محتوای با کیفیت و جذاب برای پیج اینستاگرام به طوری که مخاطبان را به تعامل وادارد.
 • افزایش تعداد فالوورها از بین مخاطبان هدف
 • افزایش درگیری مخاطب با صفحه ایستاگرام
 • برقراری روابط سازنده و پایدار با دنبال کنندگان پیج
 • افزایش تعاملات کاربران با پیج (لایک، کامنت، بازدید، ذخیره کردن، اشتراک گذاری) با استفاده از روش های مختلف
 • انجام تبلیغات اینستاگرامی برای محصولات و خدمات شما در صفحاتی که مخاطبان هدف شما بیشتر حضور دارند.
 • طراحی و اجرای کمپین های تبلیغات اینستاگرامی
 • به کار بردن صحیح و اصولی هشتگ ها
 • برنامه ریزی زمانی مناسب و منظم برای انتشار مستمر و به موقع پست ها و استوری ها
 • پاسخ گویی به موقع و مناسب به تعاملات مخاطبان (پیام های دایرکت و کامنت ها

 

چرا استفاده از ربات های اینستاگرام روش مناسبی برای مدیریت پیج نیست؟

ربات های اینستاگرام برای کمک در انجام کارهای روزمره اینستاگرام مانند پسندیدن، نظر دادن و دنبال کردن، به صورت خودکار، طراحی شده اند. اما سوال مهمی که به وجود می آید این است که آیا می توان به ربات ها برای افزایش فالوور و مدیریت پیج اینستاگرام، اعتماد کرد؟

 

قوانین و رویکرد های جدید اینستاگرام پاسخ را برای ما روشن می کنند: نه!

 

اینستاگرام به علت رفتار ماشین وار و غیرطبیعی که ربات های اینستاگرامی دارند، با فعالیت آن ها مخالف است و پیج هایی که از این ربات ها استفاده می کنند را جریمه می کند.

متخصصان بازاریابی اینستاگرامی سورینت، همواره فعالیت ادمین را بر روی پیج به جای ربات، توصیه می کنند!

 

زیرا بر خلاف ربات، مدیر پیج فعالیت غیر طبیعی و ماشین وار ندارد؛ مثلا در طول روز و چند بار به پیج رسیدگی می کند و به دایرکت ها و کامنت ها به صورت متناسب پاسخ می دهد. این تعامل طبیعی خود با عث افزایش تعداد فالوور نیز می شود.

نیاز به یاداوری نیست که کیفیت فالوور های جذب شده به خاطر فعالیت های مدیر پیج اینستاگرام خیلی بهتر از ربات است. چرا که مدیر پیج با ایجاد ارتباط و تعامل با مخاطبان به جذب فالوور می پردازد و همچنین در انتخاب آن ها دقت بیشتری به خرج می دهد. در حالی که ربات از انجام این کارها عاجز است.

 

تولید محتوای با کیفیت برای پیج اینستاگرام

در اینستاگرام، تولید محتوای با کیفیت و جذاب، به طوری که مخاطب را به واکنش وادارد، بسیار مهم است. در واقع محتوای قوی، کلید موفقیت در اینستاگرام است.

آیا می دانید چرا؟

کارشناسان تولید محتوای سورینت معتقدند:

با توجه به حجم و تنوع زیاد محتوا در اینستاگرام، اگر می خواهید دیده شوید، باید متفاوت باشید تا بتوانید نظر مخاطبان را جلب کنید.

 

از طرفی بر اساس الگوریتم اینستاگرام، هنگامی که شما محتوایی تولید کنید که  مورد پسند مخاطبان شما قرار گیرد، اینستاگرام شما و پست هایتان را در موقعیت بهتر و در مقابل چشم مخاطبان جدید (از طریق اکسپلور) قرار می دهد.

اما تولید محتوای عالی اینستاگرام به طوری که مخاطبان را به واکنش مثبت ترغیب کند، کار آسانی نیست و نیازمند صرف وقت، تلاش، خلاقیت و پیروی از اصول تولید محتوا برای اینستاگرام است.

اگر ندانید مخاطبان شما دوست دارند چه نوع محتوایی را مصرف کنند، نمی توانید محتوای مورد پسند آن ها را تولید کنید و در این صورت، آن ها به راحتی شما را رها می کنند.

 

به همین خاطر در سورینت، ابتدا مشاوران تولید محتوا برای مشتریان جلسات نیازسنجی برگزار می کنند و در این نشست ها به تحلیل کسب و کار مشتری و جمع آوری اطلاعات پیرامون مخاطبان هدف او می پردازند. همچنین با تحلیل و آنالیز فعالیت رقبای او در بازار، با آمادگی و شناخت کامل، استراتژی مناسب تولید محتوای اینستاگرام را پیشنهاد می دهند.

 

 

نکته مهم دیگری که کارشناسان تولید محتوا در سورینت بر روی آن تاکید بسیار دارند، در نظر گرفتن فضا و فرهنگ حاکم بر اینستاگرام است. هر شبکه اجتماعی اتمسفر خاص خودش را دارد و نمی توان با یک روش ثابت، برای همه پلتفرم های اجتماعی تولید محتوا کرد.

 

سورینت با در اختیار داشتن امکانات حرفه ای و همچنین تیم متخصص و با تجربه، توانایی تولید انواع محتوای مورد نیاز پیچ اینستاگرام شما را دارد.

 

درخواست مشاوره برای تولید محتوای اینستاگرام

 

سورینت؛ پیشتاز مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد

با اهمیت و نکات مدیریت پیج اینستاگرام آشنا شدیم و دریافتیم که مدیریت پیج اینستاگرام به طوری که نتیجه بخش باشد، کار آسانی نیست و به مهارت های مختلفی نیاز دارد. معمولا یک شخص به تنهایی همه این مهارت ها و تجربه کافی را ندارد و بهتر است که مدیریت پیج اینستاگرامی خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید.

تیم دیجیتال مارکتینگ سورینت با بهره گیری از افراد متخصص و همچنین در اختیار داشتن امکانات مورد نیاز برای تولید محتوا، خدمات مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد را با قیمت مناسب، به کسب و کارها ارائه می نماید.

 

در ادامه فهرست خدمات سورینت برای مدیریت پیج اینستاگرامی شما آمده است:

 • تحلیل و نیازسنجی کسب و کار و ارائه استراتژی جهت رسیدن به اهداف بازاریابی مجازی
 • تاسیس پیج اینستاگرام و مدیریت آن توسط ادمین اختصاصی
 • تولید و بارگزاری پست و استوری
 • نوشتن کپشن قوی و تاثیرگذار
 • هشتگ گذاری صحیح و هدفمند
 • معماری پیج و طراحی گرافیکی منحصر به فرد و یونیک برای پست ها متناسب با هویت برند شما
 • عکاسی تبلیغاتی از محصولات در استودیوی تخصصی سورینت
 • طراحی گرافیکی لوگو
 • تولید محتوای ویدئویی با کیفیت برای تیزرهای تبلیغاتی و ویدئوهای آموزشی در استودیوی تخصصی سورینت
 • بارگزاری منظم و مستمر پست ها و استوری ها طبق برنامه زمانی معین
 • تحلیل رقبا
 • شناسایی و جذب مخاطب هدف
 • از بین بردن دغدغه استخدام نیروی تولید محتوا برای شرکت ها و کاهش هزینه تولید محتوا
 • سئو در اینستاگرام
 • نوشتن سناریوی جذاب برای ویدئوهای آموزشی و تیزرها

و….

 

 

افزایش فروش با سپردن مدیریت پیج اینستاگرام به یک تیم حرفه ای

از نظر کارشناسان اینستاگرام مارکتینگ سورینت، رویکرد صحیح در مدیریت پیج اینستاگرام، برقراری روابط پایدار و صمیمی با مخاطبان و سپس تبدیل آن ها به دنبال کنندگان موثر پیج شما و در نهایت وفادارسازی آن ها به برندتان است.

 

به این صورت که پس از ورود مخاطب جدید به پیج، و با تولید محتوای با کیفیت و هدفمند، برای او اعتماد سازی انجام می شود. اکنون اگر کالا یا خدمات شما مورد نیاز مخاطبین باشد، بدون شک صفحه شما در نظر آن ها ماندگار خواهد شد و به این ترتیب احتمال خرید بالا خواهد رفت.

با توجه به این که در روش مدیریت پیج اینستاگرام سورینت، جذب فالوور به صورت هدفمند و از بین مخاطبین هدف صورت می گیرد، احتمال نیازمند بودن آن ها به کالا و خدمات شما بسیار زیاد خواهد بود.

 

سخن پایانی

نکته مهمی که در پایان یادآوری آن را ضروری می دانیم این است که فعالیت های مدیر پیج اینستاگرام در ایجاد رابطه موثر با مخاطب، باید منظم و مستمر باشد.

همچنین در نظر گرفتن نیازها و ویژگی های مخاطب هدف (که قبل از ایجاد پیج و با تحقیق شناخته می شود) در برقراری تعامل ها و تولید محتوا نیز بسیار حائز اهمیت است.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد، با کارشناسان سورینت تماس بگیرید.