50 روش برای SEO که باعث رشد و تحرک میشود

50 روش برای SEO که باعث رشد و تحرک میشود

بهینه سازی موتور جستجو یک کار یا استراتژی نیست که شما پیاده سازی میکنید تا وبسایت خود را به سمت بالا از رتبه بندی موتور های جستجو ارتقا دهید .

یک برنامه بهینه سازی موثر متشکل از انواع بهترین شیوه های SEO است که برای کمک به وب سایت ها در SERPs به آنها کمک می کند.

اگر میخواهی رتبه بندی وب سایت خود را افزایش دهید ، به افراد بیشتری کمک خواهد کدر که نام تجاری خود را از طریق جستجو پیدا کنید و رتبه دیجیتالی خود را افزایش دهید ، شما باید از بهترین شیوه های بهترین جستجوگران SEO استفاده کنید . در اینجا یک لیست جامع از استراتژی هایی که باید تمرکز کنید را قرار دادیم:

بهترین روش فهرست کردن کلمات کلیدی برای SEO

تحقیقی در رابطه با کلمات کلیدی  انجام دهید . تحقیق در راستای کلمات کلیدی برای به دست آوردن بینش از عبارات جستجو شده مخاطبان هدف خود و تحقیق در مورد کلمات کلیدی که میتوانید در لیست خود رتبه بندی کنید ، انجام دهید .

برای پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی برای وب سایت خود ، شما میتوانید با استفاده برای پیدا کردن کلمات کلیدی خود و یا مقایسه کلمات کلیدی با هم میتوانید از ابزار الکسا استفاده کنید .

 

یک کلمه کلیدی را برای هر صفحه از وب سایت خود اختصاص بدهید .

هنگامیکه شما میخواهید یک کلیدواژه را هدف قرار دهید ، پیدا کنید ، هر کلمه رو فقط به یک صفحه در وب سایت خود اختصاص دهید.

هنگامیکه شما تصمیم میگیرید کدام کلمات کلیدی را برای کردام صفحه استفاده کنید ، این صفحات را برای این شرایط بهینه کنید با استفاده از عوامل جستجوگر صفحه ای که در این پست شرح داده شده است .

کلمات کلیدی اختصاصی را به چندین صفحه در وب سایت خود اختصاص ندهید .

هرگز کلمه کلیدی هدف را به بیش از یک صفحه یا پست در سایت خود اختصاص ندهید . استفاده از کلمه کلیدی مشابه در بیش از یک صفحه می تواند منجر به مشکوک شدن ربات گوگل به اون کلمه  ، که میتواند تاثیر منفی روی تلاش شما برای رتبه بندی در جستجو را داشته باشد .

از کلمه کلیدی اصلی در عنوان صفحه استفاده کنید

یکی از بهترین شیوه های برای سئو ، استفاده از کلمات کلیدی اصلی در عنوان صفحه استفاده کنید . در صورت امکان کلمه کلیدی را نزدیکه به عنوان استفاده کنید .

از کلمه کلیدی اصلی در URL صفحه استفاده کنید

برای نوشتن یک URL متناسب برای سئو ، شامل کلید واژه اصلی در ساختار لینک صفحه است . همچنینURL ساختاری بهتری دارد اگه از 128 کاراکتر کمتر نگه داشته شود .

از کلمه کلیدی اصلی در پاراگراف اول استفاده کنید .

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آماده ای توی دنیای وب قدرتمند عمل کنی !؟

اگه برای محقق کردن اهداف تجاریت مصمم هستی ! اگه می خوای به سرعت در فضای وب پیشرفت کنی  ! می تونی از خدمات 360 درجه سورینت کمک بگیری !!