best-practices-for-seo

50 روش برای SEO که باعث رشد و تحرک میشود ( قسمت 2 )

50 روش برای SEO که باعث رشد و تحرک میشود ( قسمت 2 )

بهینه سازی موتور جستجو یک کار یا استراتژی نیست که شما پیاده سازی میکنید تا وبسایت خود را به سمت بالا از رتبه بندی موتور های جستجو ارتقا دهید .

یک برنامه بهینه سازی موثر متشکل از انواع بهترین شیوه های SEO است که برای کمک به وب سایت ها در SERPs به آنها کمک می کند. ( قسمت دوم )

6- از کلمه کلیدی اصلی در پاراگراف اول استفاده کنید .

زیرا در ابتدا که ربات های موتور جستجو به سایت شما وارد میشوند همان ابتدا به کلمات کلیدی شما برخورد میکنند و محتوی سایت را درک میکنند و این میتواند کمکی برای بهتر دیده شدن صفحه مورد نظر شما باشد .

 

7- کلمات کلیدی را سعی کنید در قسمت alt  تصاویر استفاده کنید .

هنگامیکه شما تصویری را در یک متن داخل صفحه خود قرار میدهید ، نشان می دهد که تصویر با موضوع که دارای alt  با کلمه کلیدی شما است مربوط است . این اطلاعات به ربات های موتور جستجو ارسال میکنند و اگر تصویر در صفحه بارگزاری نشود توصیف میکند .

نمایش alt  عکس

8- از مطالبی با محتوای کم استفاده نکنید !

تعداد کلمه در مطلب نمی تواند در SEO  سایت جادویی ایجاد کند . اما ازا آنجایی که بهترین شیوه برای متخصصان سئو ، حداقل تعداد 300کلمه در هر مطلب است . بعضی اوقات شما با توضیح دادن کامل و شرح کامل متن میتوانید به استاندارد های سئو برسید و لزومی نیس که به این حداقل دست پیدا کنید . بنابریان سعی کنید طلب خود را کامل و جامع بنویسید.

می خوانم
مفهوم و كاربرد محتوای ویروسی در سئو

 

9- محتوی با کیفیت و ارزشمند بنویسید

فقط برای رسیدن به حداقل کلمه توجه نکنید !  اگر میخواهید محتوای خود را در رتبه بندی قرار بدهید ، از نکات نوشتاری برا ی ایجاد محتوای با کیفیت بالا و ارزشمند استفاده کنید که به خوبی نوشته شده و بسیار مفید و ارزشمند است .

موتور های جستجو میخواهند بهترین نتایح را به دست آورند ، برای همین سعی دارند تا بهترین مطالب را نیز در اختیار کاربران خود بنویسند.

 

ارسال محتوی و نشر اینکار باعث میشود که سایت به موتور های جستجو نشان میدهد که سایت شما فعال و در حال بروز رسانی هستید .

همچنین سعی کنید که صفحات قدیمی سایت خود را بروز رسانی کنید . اطمینان حاصل کنید که همه محتوای شما بهترین و مناسب ترین اطلاعات را به صورت سازگار برای بهبود رتبه بندی جستجوی شما فراهم میکند .

برای مطالب خود از دیگران کپی نکنید !

انتشار صفحات و مطالب تکراری و کپی شده از محتوای دیگران توسط ربات های های موتور جستجو به راحتی قابل تشخیص است که خود میتواند تاثیر منفی زیادی بر روی SEO  سایت شما داشته باشد .

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *