خدمات سئو در مشهد و بهینه سازی سایت

ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو چیست؟

سئو و بهینه سازی وب سایت به مجموعه فرآیند هایی گفته می شود که سبب می شود وب شما در نتایج جستجوی گوگل در صدر قرار گیرد . فعالیت هایی نظیر طراحی سایت ، برنامه نویسی وب ، بهینه سازی صفحات وب بر اساس قوانین و قواعد موتور های جستجوی گوگل (سئو داخل صفحه On Page SEO)  و استفاده از عوامل خارجی (سئو خارج صفحه Off Page SEO)  بخشی از این فعالیت هاست . این فعالیت ها بصورت جداگانه اما در یک راستا و با هدفی مشخص انجام می شود و نتیجه آن افزایش ورود بازدید کنندگانی است که به واسطه حضور شما در نتایج ابتدایی گوگل وارد وب سایت شما شده اند و فروش  کالا و خدمات شما را به میزان چشمگیری ارتقاء خواهند داد .

سئو شامل چه فعالیت های می شود ؟

سئوی سایت شامل دو بخش است . بهینه سازی داخلی صفحات سایت که به On Page SEO معروف است و دیگری سئوی خارجی سایت که Off Page SEO نام دارد . در ادامه به معرفی هر بخش می پردازیم :

 • سئو داخل صفحه On Page SEO

سئو داخل صفحه یا On Page SEO شامل طراحی مناسب ، ساختار هدفمند ، ایجاد محتوای مفید ، بهینه سازی صفحات از نظر سرعت لود و هرآنچه که در وب سایت قرار دارد می شود . موارد فوق همگی می بایست براساس قواعد گوگل بوده تا موتور جستجوی گوگل هرچه راحت تر بتواند وب سایت شما را بررسی و به جستجو کنندگان پیشنهاد کند . اولین اقدام در سئو بهینه سازی داخلی سایت خواهد بود و در واقع بستر اصلی برای شروع اقدامات Off Page SEO می باشد .

 • سئو خارج صفحه Off Page SEO

سئو خارجی یا Off Page SEO به تمام عملیات هایی که خارج از وب سایت شما در راستای ارتقاء رتبه وب سایت شما در نتایج موتور جستجوی گوگل انجام می شود گفته می شود و برخلاف سئو داخلی که تمام عملیات خارج از وب سایت انجام می شود . دریافت بک لینک ، فعالیت در شبکه های اجتماعی ، تحلیل رقبا ، دیجیتال مارکتینگ و . . . بخشی از Off Page SEO به شمار می روند .

خدمات سئو

 1. آیا می دانید سئو و بهینه سازی وب سایت چقدر باعث ارتقاء جایگاه شما در موتورهای جستجو می شود؟
 2. آیا می دانید شرکت سورینت علاوه بر خدمات سئو و بهینه سازی سایت دوره های آموزشی در این خصوص برگزار می کند ؟ خودتان سئو کار شوید!

با تکیه بر تجربه و دانش تمام تلاش خود را در راستای رونق کسب کار شما به کار می بندیم تا گامی کوچک در رشد اقتصادی کسب و کار ها داشته باشیم.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم مقابل را تکمیل کنید.

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

  انواع سئو

  سئو بر دو نوع است . سئو سفید و سئو سیاه . سئو سفید یا همان کلاه سفید به روشی گفته می شود که در آن از قواعد و قوانین اعلام شده توسط موتورهای جستجو استفاده و تبعیت می شود که معمولاً در این روش زمان و هزینه بیشتری صرف خواهد شد و روش درست و استاندار جهت سئو سایت می باشد.این روش ریسک پایینی دارد ولی احتمال موفقیت آن و پایداری آن بسیار زیاد است .

  در سئو سیاه یا همان کلاه سیاه از تکنیک های متعددی استفاده می شود که با فریب موتور های جستجو سایت در صدر نتایج قرار گیرد . در این روش سئو کار با انواع روش های و ترفند های مختلف سعی می کند سایت را مفید و موجه جلوه دهد . این تکنیک های سئو ، بعضا موفق می گردند. با این حال گوگل هر روز این تکنیک ها را شناسایی کرده و در صدد جلوگیری از ادامه آن ها بر می آید . برای همین بیش تر توصیه می شود که سئو به صورت کلاه سفید انجام شود . چرا که سئو کلاه سیاه اگر امروز برملا نشود ، در آینده ای نزدیک بالاخره فاش و با جریمه های سنگین گوگل مواجه خواهید شد .

  خدمات سئو در مشهد

  همه کسب و کار ها در حالت فیزیکی در تلاش هستند بهترین پاساژ ها و مجتمع های تجاری یا پر ترافیک ترین محل ها را برای موقعیت فروشگاه و یا شرکت خود انتخاب کنند چرا که همین ترافیک های موثر باعث ایجاد مشتری می شود این که محل پرترافیک نیز به خاطر همین نوع کسب و کار هست بسیار اهمیت دارد که در اصطلاح بازار بورس اون کار باشه و حتی در آن بورس هم تلاش بر اینه که بهترین مغازه یا فروشگاه رو انتخاب کنند چرا که پاخور مغازه و فروشگاه وقتی زیاد باشد باعث افزایش فروش می شود !

  شرکت سورینت هم با ارائه خدمات سئو در مشهد تمام تلاش خود را می کند تا همین شرایط و اتفاق برای کسب و کار شما در فضای مجازی و وب سایت شما بی افتد ، چرا که کلمات کلیدی که کاربران توسط آنها به دنبال خدمات و محصولات شما جستجو می کنند همان بورس کالا و خدمات در فضای فیزیکی است و نتایج اول در جستجو های گوگل برای آن کلمات کلیدی نقش بهترین مغازه و فروشگاه را که پاخور بالایی دارد بازی می کند

  در فضای فیزیکی فروشگاه ها و کسب و کار های زیادی را دیده ایم که به شاید به دلیل انتخاب نامناسب موقعیت مکانی شکست هایی را تجربه کرده اند دقیقا همین شرایط را در فضای مجازی و خدمات سئو در مشهد داریم و این تجربه تلخ زمانی شکل می گیرد که خدمات سئو برای کلمات نامناسبی انجام شود

  این نوع شکست ها از جنس هدر رفت منابع مالی و زمان است ! خدمات سئو جزء خدمات طولانی مدت است که پس از گذشت زمان متوجه بی حاصل بودن هزینه ها و تلاش ها می شوید اما راه حل این موضوع تحقیق کلمات کلیدی است

   

  خدمات سئو در مشهد با تحقیق کلمات کلیدی

  تحقیق کلمات کلیدی به شما این فرصت را می دهد با انبوهی از عبارات پر جستجوی حوزه کسب و کار خودتان روبرو شوید که کاربران زیادی با استفاده از این عبارات به دنبال خدمات و محصولات شما هستند و در مرحله بعد با انتخاب هوشمندانه این عبارات می توانید وارد سئو سایت خود شوید اگر این مرحله به درستی انجام شود مسیر اصلی و درست شما پایه ریزی شده است و می توانید به کسب نتایج قدرتمند امیدوار باشید

   

  چرا به متخصص سئو نیاز داریم ؟

  امروزه سئو امر بسیار پیچیده ای گشته است. الگوریتم های گوگل هر روز در حال تغییر هستند و سئو کار می بایست در جریان همه این تغییرات بوده و سایت شما را مطابق با آن تغییر دهد. سئو و بهینه سازی سایت قبل از هر چیز یک امر رقابتی است، حتی اگر شما در جایگاه خوبی قرار گرفته باشد دلیلی ندارد که در آینده این جایگاه را از دست ندهید. ممکن است رقبای شما عملکرد بهتری داشته باشند و یا رقبای جدیدی پا به فضای اینترنتی بگذارند، پس جایگاه شما همواره در خطر بوده و حفظ آن نیازمند رسیدگی و بروزرسانی مستمر در سایت است.

  محتوای تازه مهمترین اصل در حفظ جایگاه سایت و یا کسب رتبه های بهتر است. کدنویسی صحیح و بهبود سرعت سایت را می توان به شکلی انجام داد که همواره شرایط مناسبی داشته باشد ولی هر سایتی برای حفظ جایگاه خود یا بهبود آن نیازمند محتوای تازه و بروزرسانی مستمر خواهد بود.

  آیا می توانم سئو را خودم انجام دهم؟

  دنیای سئو بسیار پیچیده است؛ اما بسیاری از مردم هم به راحتی قادرند اصول اولیه ی آن را درک کنند. حتی یک دانش بسیار کم از این علم گسترده، تفاوت بی شماری را ایجاد می کند.
  آموزش های رایگان سئو مانند همین مقاله ای که در حال مطالعه ی آن هستید در سطح اینترنت گنجانده شده است. این آموزش ها را با کمی تمرین ادغام کنید تا خودتان مسیر موفقیت خود را هموار کرده باشید. اما با این وجود، اگر زمان کافی ندارید یا نیاز فوری به سئو را بر وبسایت خود ضروری می دانید تماس با مشاوران و کارشناسان ما را فراموش نکنید !

  برای آموزش سئو چه باید کرد ؟

  سئو علمی آکادمیک نیست و نمی توان با ورود به دانشگاه یا مراکز آموزشی به خواندن درس سئو ! پرداخت . سئو علمی تجربی است .  تجربه بزرگ ترین و قوی ترین منبع برای آموزش سئو است . وب سایت های زیادی اقدام به درج مقالات آموزشی در خصوص سئو و بهینه سازی سایت می کنند که می توانید به آنها مراجعه کنید . اما نکته مهم در این خصوص ارتباط بسیار نزدیک آیتم های سئو به یکدیگر است . بنابراین نیاز است جهت یادگیری علاوه بر مطالعه مقالات مختلف ، از دوره های آموزش سئو نیز بهره گیرید .

  پیشنهاد ما شرکت در دوره های آموزشی سئو و بهینه سازی سایت با نام “قتح قله های گوگل” می باشد که توسط شرکت سورینت در شهر مشهد برگزار می شود . تجربه برگزاری چندین دوره جامع فتج قله های گوگل (آموزش سئو و بهینه سازی سایت) و نظرات شرکت کنندگان در این دوره می تواند دید بهتری در خصوص شرکت در این دوره آموزشی به شما ارائه کند . دوره جامع فتج قله های گوگل بصورت نیمه خصوصی و کارگاهی به مدت 30 ساعت (10 جلسه سه ساعته) برگزار می شود که در طی آن علاوه بر آموزش 0 تا 100 سئو ، می توانید سایت خود را به عنوان نمونه کار سئو نمایید .

  امکان حضور در کلاس های آموزشی را ندارید ؟؟

  می توانید از ویدئو های آموزشی سورینت استفاده کنید .

  هزینه سئو چقدر است ؟

  اگر قصد استفاده از خدمات سئو را دارید حتما با قیمت های مختلفی که برای سئو و بهینه سازی سایت به شما اعلام شده رو به رو شده اید . هزینه سئو بسیار متغیر است و به آیتم های زیادی بستگی دارد . نظیر :

  • وضعیت اسکریب وب سایت
  • سابقه دامنه
  • رقابت کلمات کلیدی مد نظر
  • موضوع فعالیت و رقابت در آن
  • نوع رقابت در کلمات کلیدی مد نظر
  • وضعیت صفحات داخلی
  • وضعیت ساختار و لینک بلدینگ
  • و . . .

  در سئو سایت با تبلیغاتی از جنس سئو ارزان قیمت و سئو رایگان روبه رو می شوید که بی شک فقط زمان ، انرژی و پول شما را به هدر خواهد داد. پس فراموش نکنید سئو ارزان نیست.

  نکته دیگری که در مورد سئو باید بدانید ، رقبای شما هستند . معمولا انجام خدمات سئو هنگامی که شما رقبای قدرتمندی دارید ، به مراتب مشکل تر خواهد بود. با این حال ، اگر قصد رسیدن به آن ها را دارید، می بایست زمان و هزینه بیش تری را صرف نمایید.

  به خاطر داشته باشید

  • اگر کسی جایگاه مناسب در نتایج گوگل را بصورت تضمینی به شما پیشنهاد میدهد، بهتر است که به فکر متخصص دیگری باشید. سئو و بهینه سازی سایت یک امر زمانبر است و نیازمند صبر و حوصله ی زیاد می باشد هیچ وب سایتی نمی تواند در عرض یک مدت کوتاه در کلمات رقابتی پیشرفت قابل توجهی کند.
  • سئو تضمینی نیست . هیچ کس نمی تواند به شما تضمین دهد در صدر نتایج قرار خواهید گرفت . در واقع سئو بستر های لازم را برای رشد و شکوفایی سایت شما پیاده خواهد کرد .
  • استراتژی خود را در مسیر سئو مشخص کنید . انتخاب عبارات و کلمات کلیدی و اینکه این عبارات چقدر برای شما سود آور هستند بسیار مهم است . در این خصوص می توانید از مشاوره کارشناسان سورینت استفاده نمایید .
  • سئو و بهینه سازی سایت قبل از هر چیز یک امر رقابتی است ، پس جایگاه شما همواره در خطر بوده و حفظ آن نیازمند رسیدگی و بروزرسانی مستمر در سایت است. بنابراین سئو امری پایدار بوده که از اول تا آخر عمر سایت به  آن نیاز خواهید داشت .
   
   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.