چگونه در اینستاگرام اینفلوئنسر شویم ؟

در مقالات قبلی به شما راه حل هایی برای انتخاب اینفلوئنسر برای بازاریابی  داده ایم .اما ممکن است این فکر به ذهن شما خطور کرده باشد که چرا خودمان تبدیل به یک اینفلوئنسر موفق نشویم و تجارتمان را تبلیغ نکنیم ؟ در این مقاله ٬ به شما ۶ نکته برای این که چگونه یک اینفلوئنسر موفق بشویم داده ایم .

به سال ۲۰۲۰ خوش آمدید سالی که شما با نوشتن تک تک جزئیات زندگیتان می‌توانید کلی پول در بیاورید .در حقیقت نوشتن جزئیات زندگی و قرار دادن در اینترنت خیلی وقت است که در وبلاگ ها و سایت ها  استفاده می‌شود ولی هیچ وقت به  اندازه ی الآن که در اینستاگرام تأثیر گذار است ٬ تاثیر گذار نبوده است .مخصوصا در سال‌های اخیر خیلی‌ها با گذاشتن جزئیات متوسط و معمولی زندگی خودشان آن را تبدیل به چیزی کردند که ارزش دیدن و همچنین پرداخت پول را دارد .

بله همانطور که شما حدس می‌زنید داریم در مورد اینفلوئنسر اینستاگرام صحبت می‌کنیم . اگر از اینستاگرام استفاده می‌کنید حتماً حداقل یک اینفلوئنسر را می‌شناسید .حال اینفلوئنسر ممکن است یک دختری باشد که لوازم آرایشی را معرفی می‌کنید و یا کسی باشد که به رستوران‌های مختلف می‌رود وغذاهای محتلف را تست می‌کند و یا حتی گربه‌ ی بامزه ای باشد که در یک خانه زندگی می کند.

این آدم‌ها (و حتی حیوان ها ) دارند زندگی روزمره خودشان را از طریق عکس‌های زیبا به اشتراک می‌گذارند و بابت آن از برند ها پول می گیرند. شما هم می‌توانید یک اینفلوئنسر در اینستاگرام شوید.

اینفلوئنسر کیست ؟

 

چه چیزی باعث می‌شود که یک شخص اینفلوئنسر در اینستاگرام شود ؟ آن شخص این قدرت را دارد که بر دیگران تأثیر بگذارد و هم می‌تواند باعث شود که سایتی در بیو اینستاگرام شخص اینفلوئنسر قرار گرفته است ترافیک زیادی را دریافت کند , چیزی که اینفلوئنسر از آن استفاده و تبلیغ  می کنند  هم  فروش بیشتری داشته باشد .

۶ نکته برای اینکه اینفلوئنسر اینستاگرام شوید .

 

۱خاص باشید و آن را نشان دهید .

 

چه چیزی باعث می‌شود که شما با آدم‌ها دیگر فرق داشته باشید ؟ این چیزی است که باید پیدا کنید ٬ بر روی آن تمرکز کنید و به دیگران آن را نشان دهید . این چیزی است که شما را خاص می‌کند ٬ شما را از دیگران جدا می‌کند و تأثیرگذار است.شاید شما یک کمدین باشید و یا یک شرایط خاص داشته باشید و.. . همه ی این ها می تواند ویژگی خاص شما است.

در دریای کاربران اینستاگرام که الآن بیشتر از یک میلیارد نفر هستند مهم است که خود را از دیگران جدا کنید . آن ویژگی خاص را پیدا کنید و بر روی آن تمرکز کنید .ممکن است در ابتدا از آن خجالت بکشید  و احساس خوبی نداشته باشید ولی کم کم عادت می‌کنید .

۲خجالتی نباشید .

 

می‌خواهید که اینفلوئنسر اینستاگرام باشید ؟ برای این کار باید خجالتی بودن و درونگرا بودن را کنار بگذارید . موفق ترین اینفلوئنسر اینستاگرام این روزها کاری که انجام می دهند  این است که اجازه می‌دهند که مخاطبشان در زندگی آن‌ها باشند . اینفلوئنسر ها همه ی جنبه‌های خوب ٬بد ٬ بالا و پایین های زندگیشان را نشان می‌دهند و اجازه می‌دهند که مخاطب جزئي از آن باشد .با صداقت و خود واقعیتان بودن می‌توانید فضایی را بسازید که مخاطب به شما اعتماد می کندو از ارتباط با شما خوشحال است .

مهم‌ترین چیز در مورد اینفلوئنسر بودن این است که بتوانید یک رابطه ی خوب با مخاطبان برقرار کنید که بتوانید بر آن‌ها تأثیر بگذارید . شما با نشان دادن تیره ترین جنبه ی خودتان اجازه میدهید که مخاطب احساس راحتی کنید و با شما ارتباط برقرار کند و یک رابطه ی خوب را بسازید که برای موفق شدن لازم است.

۳زندگی روزمره خود را مستند کنید .

 

هر کاری که انجام می‌دهید را در اینستاگرام بگذارید و آن‌ها مطالب شما خواهد بود . مثلاً یک غذای خوب در یک رستوان خوب می‌خورید ؟ آن را استوری کنید.عکس برداری دارید ؟ بهترین عکس‌ها را پست کنید و جزئیات و اتفاقات بامزه  پشت صحنه  را استوری کنید .

گذاشتن مطلب برای اینستاگرام برای شما نباید کار سخت و پیچیده ای  باشد. فالور ها می‌خواهند شما هر کاری که را انجام می‌دهید را ببینند و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آن‌ها را مستند کنید . با اشتراک گذاشتن کار هایی که در زندگی روزمره انجام می‌دهید باعث می‌شود که فالور ها مشارکت کنند و در مورد شما کنجکاو باشند.

۴مطالب زیبا بگذارید .

 

برای اینکه به عنوان یک اینفلوئنسر اینستاگرام  موفق شوید کاری که باید بکنید این است که مطالب زیبا بگذارید.داشتن یک پیج زیبا که باعث می‌شود مخاطب از عکس به یک عکس دیگر و یا از یک پست به یک پست دیگر برود کار سختی است .این کار باعث می‌شود مخاطب  از پیج شما بیشتر دیدن کنند و نرخ مشارکت شما بالا برود.

۵حتماً یک یک دوربین با کیفیت بالا  داشته باشید .

 

گذاشتن عکس با کیفیت و بی کیفیت زمین تا آسمان در اینستاگرام فرق می‌کنند . برند ها با گذاشتن عکس‌های باکیفیت و زیبا به دنبال این هستند که هر چه بهتر محصول , خدمات و مکان خود را نمایش دهند . به خاطر همین برند ها به دنبال کسی هستند که از عکس‌های حرفه‌ای و با کیفیت بالا در صفحه خود استفاده می‌کنند . برند ها تمایلی به همکاری با کسی که عکس‌های بی کیفیت در صفحه خود می‌گذارند ندارند .پس کیفیت عکس‌ها و داشتن دوربین خوب باید اولویت باشد.

بعضی از اینفلوئنسر ها خوش شانس هستند که دوستانی دارند که عکاسند و می‌توانند از آن‌ها عکس‌های با کیفیت و زیبا بگیرند ولی همه این‌گونه نیستند. اگر می‌خواهید از خودتان عکس بگیرید باید هر چه زودتر  برای خرید  یک دوربین با کیفیت و یک سه پایه  برنامه ریزی کنید . یا کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که  یک عکاس محلی را استخدام کنید که از شما عکس بگیرد یا با عکاس های اینستاگرام ارتباط برقرار کنید تا با هم همکاری کنید .

۶اطلاعات خود را برای همکاری و اسپانسر در پیج قرار دهید .

 

مطمئن شوید که حتماً ایمیل و وضعیت خود را در بیو اینستاگرام برای شرکت هایی که ممکن است با شما ارتباط برقرار کنند قرار داده‌اید.اما فراموش نکنید که درست است که  همه ی ما می‌خواهیم که کسی اسپانسر ما شود ولی شما قرار نیست چیزی را بفروشید. شما تنها چیز هایی را تبلیغ می‌کنید که مطمئن باشید که برای مخاطبان شما فایده‌ای داشته باشد .

با داشتن استاندارد و قوانین محکم  برای تبلیغات٬ هم در چشم برند ها دیده می‌شوید هم  باعث ایجاد یک رابطه خوب بین شما و مخاطب میشود  ٬ زمانی که مخاطب بداند شما صرفا برای پول تبلیغات را انجام نمی دهید و به فکر منافع آن ها هم  هستید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آماده ای توی دنیای وب قدرتمند عمل کنی !؟

اگه برای محقق کردن اهداف تجاریت مصمم هستی ! اگه می خوای به سرعت در فضای وب پیشرفت کنی  ! می تونی از خدمات 360 درجه سورینت کمک بگیری !!