۲۰ پلاگین وردپرس که باید آن ها را حتما داشته باشید !( قسمت دوم)

پلاگین های محبوب وردپرسی که باید از آن ها در وب سایت خود استفاده کنید

در قسمت اول  ۲۰ پلاگین وردپرس که باید آن ها را حتما داشته باشید ! با ده تا ازبهترین پلاگین های ورد پرس آشنا شده ایم . در ادامه ده پلاگین مفید و کاربری که باید در سایت خود داشته باشید را معرفی می کنیم .

بهترین پلاگین های وردپرس

بهترین پلاگین های وردپرس که شما باید در سایت خود داشته باشید .(ادامه )

11-Contact Form 7

Contact Form 7 محبوب‌ترین پلاگین های ورد پرس برای فرم‌های contact است .اگر شما این پلاگین Contact Form 7 را نصب کنید کاربران می‌توانند با شما در ارتباط باشند. این ارتباط دارای reCAPTCHA است برای اینکه از اسپم جلوگیری شود. ناگفته نماند که این پلاگین محبوب رایگان است .

12Smush

برای هر نوع سایتی این خیلی مهم است که عکس‌ها را بهینه سازی و همچنین فشرده کند. فشرده‌سازی عکس‌ها کمک می‌کند که سرعت سایت افزایش یابد. شما می‌توانید به صورت دستی عکس‌ها را فشرده کنید که هم کار زمان بر و خسته‌کننده ای است.

با تشکر از پلاگین Smush دیگر لازم نیست شما کار فشرده‌سازی را دستی انجام دهید . این پلاگین به صورت خودکار عکس هایی که در سایت شما وجود دارد را فشرده می کند. سایت شما با فشرده‌سازی عکس به سرعت برای کاربران باز می شود.

13-bloom

bloom یکی از بهترین پلاگین ها برای درست کردن لیست ایمیل است. این پلاگین شامل طراحی ها و نمونه‌های فراوانی است. پلاگینBloom شامل بیشتر از ۱۰۰ نمونه برای subscription ایمیل است. این نمونه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند به راحتی با برند شما هماهنگ شوند.

14-WP Notification Bar Pro

یکی از راه‌های جلب توجه بازدید کننده استفاده از یک نوتیفیکیشن با طراحی خوب است .شما با استفاده از WP Notifivation Bar Pro می‌توانید لینک ,دکمه یا شمارش گر برای نشان دادن یک پیشنهاد خاص بسازید.

شما همچنین می‌توانید با استفاده از این پلاگین لینک شبکه‌های اجتماعی خود را به اشتراک بگذارید و کاربر را تشویق کنید که شما را دنبال کنند . یا می‌توانید از این پلاگین برای بدست آوردن ایمیل‌ بازدید کننده ها استفاده کنید.

15-‌Broken Link Checker

شاید برای شما پیش آمده باشد که لینکی به سایت‌هایی داده باشید که هم‌اکنون دیگر در دسترس نیستند . هر لینک خرابی که در سایت شما وجود داشته باشد باعث می‌شود رتبه ی شما در موتور جستجو پایین بیاید. دلیل اینکه رتبه ی شما در موتور جستجو پایین می‌آید این است که شما غیر قابل اعتماد به نظر می آیید چون لینک خراب دارید.

خواندن
مقايسه دايركتوري ها و موتور جستجو

پلاگین Broken Link Checker بهترین پلاگین برای اسکن کردن سایت شما برای لینک های خراب است . با استفاده از این پلاگین شما مشکل را پیدا می‌کنید و آن را حل می‌کنید و دوباره سئو ی خود را برقرار می کنید.

16- WP Subscribe Pro

هر سایتی باید یک پلاگین برای Subscription ایمیل داشته باشد و WP Subscribe Pro یک انتخاب خوب برای این کار است. دلیل اینکه WP Subscribe Pro یک انتخاب عالی است به خاطر گزینه های تغییرات آن است.

شما می‌توانید دقیقاً انتخاب کنید که ایمیل Subscription کجا قرار بگیرد , رنگ آن را تنظیم کنید , با نوتیفیکیشین توجه کاربر را جلب کنید یا حتی یک تایمر تنظیم کنید که بر سر زمان مشخص به کاربر اطلاع بدهد.

17-Buddy Press

اگر می‌خواهید که در سایت ورد پرسی یک جامعه تشکیل بدهید Buddy Press یکی از بهترین گزینه ها برای این کار است . برای ساخت سایت با شبکه ی اجتماعی Buddy Press بهترین ابزار ها را داراست و کار کردن با آن راحت است . با استفاده از پلاگین Buddy Press کاربران سایت شما می‌توانند پروفایل درست کنند ٬ با همدیگر چت کنند٬ در گروه‌ها با هم در ارتباط باشند و غیره…

18- pubsubHubbub

شما یک پست جدید در سایت خود گذاشته اید ولی بقیه چگونه از این موضوع اطلاع پیدا کنند؟ با استفاده از پلاگین pubsubHubbub شما می‌توانید به صورت خودکار مردم را از اینکه سایت خود را آپدیت کرده‌اید مطلع کنید.

پس از اینکه وبلاگ خود را آپدیت کردید این پلاگین به جاهایی مانند Google Reader و Google Alert اطلاع میدهد که مطالب جدیدی در دسترس قرار گرفته‌اند . سایت‌هایی مانند Google Reader و Google Alert در عوض به کاربرانشان اجازه می‌دهند که سایت شما را چک کنند.

خواندن
سرعت سایت: نکات و ابزار لازم برای ارتقاء میزان تغییر رویکرد کاربران

19-Redirection

Redirection یکی از پلاگین هایی است که پیغام هایی مانند ۳۰۱ را مدیریت می کند , حواسش به ارور های ۴۰۴ است و مواظب این است که اتفاقی برای سایت شما نیفتد.

این پلاگین زمانی خیلی به درد شما می‌خورد که بخواهید مطالب سایت قدیمی خود را به سایت جدید منتقل کنید یا بخواهید محل نصب وردپرس را عوض کنید.

20-Raffle Press

چه کسی از هدیه متنفر است ؟ هدیه یکی از بهترین راه برای بدست آوردن مخاطبان جدید , ارتباط برقرار کردن با کاربران فعلی و زیاد کردن مشارکت است .پلاگین Raffle Press به شما پینشهاد می‌دهد که یک کمپین بسازید و بعد از آن به راحتی می‌توانند هدیه خود را درست کنید .

شما می‌توانید لیندینگ پیج خود را مخصوص این هدیه ها بسازید و برای اینکه از کلاهبرداری جلوگیری کنید کاربران فقط می‌توانند با یک ایمیل هدیه بگیرند. کاربران هم می‌توانند به مسابقه ی شما در شبکه‌های اجتماعی اشاره کنند یا آن را به اشتراک بگذارند.

سایت خود را با استفاده از پلاگین ها بهبود ببخشید.

تقریباً غیر ممکن است که یک سایت با کارایی بالا داشته باشیم و از پلاگین ها استفاده نکنیم.حال شما میخواهید  مثلا کاربران  ایمیل خود را در بخش ایمیل وارد کنند ٬ دکمه های شبکه ی اجتماعی را اضافه کنید , عکس‌های سایت را فشرده کنید تا سرعت سایت افزایش یاید, یا مطالب خود را بهینه کنید  تا در موتور جستجو رتبه ی بالایی را کسب کنید ,پلاگین در همه ی موارد بالا می‌تواند به شما کمک کند.پلاگین ها می‌توانند به شما کمک کنند هر فکری که در مورد سایت خود می‌کنید را عملی کنید.

خواندن
8 ویژگی طراحی و جلوه های بصری در طراحی سایت

علاوه بر این ,پلاگین ها تجربه ی کاربری را بهتر می‌کنند که به این معنی است که مشارکت بالاتر می‌رود و شانس اینکه مخاطبان بیشتری داشته باشید افزایش می یابد.

اگر شما در انتخاب پلاگین دچار مشکل شده‌اید این پلاگین های محبوب به شما کمک می‌کنند که شروع کنید.

آماده ای توی دنیای وب قدرتمند عمل کنی !؟

اگه برای محقق کردن اهداف تجاریت مصمم هستی ! اگه می خوای به سرعت در فضای وب پیشرفت کنی  ! می تونی از خدمات 360 درجه سورینت کمک بگیری !!