۸ دلیل که چرا نباید فالور بخرید !

چرا نباید فالور بخریم؟ ۸ دلیل که شما را از خرید فالور منصرف می کند !

در مقالات قبلی با  نحوه ی استفاده از اینستاگرام برای بازاریابی آشنا شدیم . پس از استفاده از اینستاگرام برای مدتی, شده است  به شما پیشنهاد بدهند به قیمت خیلی پایین فالور بخرید. برای کسی که می‌خواهد اینفلونسر شود پیشنهاد وسوسه کننده ای به نظر می‌آید که بدون کار کردن خیلی زیاد روی صفحه اینستاگرام خود, موفق بشوید. اما مانند هر چیزی  دیگری در زندگی چیزی که آسان بیاید حتماً یک عیبی و اشکالی دارد . خرید فالور اینستاگرام دقیقاً مثل اینکه فالور ها چون جذب پست های شما شدند و شما را فالو کردند, نیست. خرید فالور اینستاگرام ممکن است باعث وجود مشکلاتی شود و اعتبار آنلاین شما را زیر سؤال ببرد.

۱فالور های فیک و تقلبی مشارکت نمی‌کنند .

 

دو نوع فالور فیک در اینستاگرام وجود دارند . نوع اول فالور هایی هستند که قبول کردند در قبال پولی در لیست فالور های فیک قرار بگیرند. این فالور های فیک به افرادی اجازه می‌دهند که آن‌ها را به فالور های صد ها پیجی که نه می‌شناسد و نه علاقه‌ای به آن دارند اضافه کنند. آن‌ها از پولی که می‌گیرند راضی و خوشحال هستند ولی هیچ علاقه‌ای به پیجی که فالور آن هستند ندارند و به پست های شما نگاه  و مشارکت نمی کنند.

نوع دوم فالور ها اصلاً یک شخص نیست . این فالور ها بات هایی هستند که به صورت فالور های اینستاگرام عمل می‌کنند . از لحاظ تئوری بعضی از بات ها مشارکت میکنند و به صورت خودکار کامنت هایی  معمولاً بی‌معنی برای پست های شما می‌گذارند .

هدف داشتن فالور در اینستاگرام چه چیزی است اگر قرار باشد که مشارکت نکند ؟ هدف کلی همه ی شبکه‌های اجتماعی این است که پلترفمی برای در ارتباط بودن باشد .

۲میزان مشارکت پیج شما کم است  .

 

می خوانم
چگونه محتوای سایت خود را برای جستجوی صوتی بهینه کنیم !

آدم‌ها موجودات قابل پیش‌بینی هستند. مهم نیست چقدر آدم مهمی هستید فالور های انسانی شما یک الگو معمول را در مشارکت هایشان دنبال می کنند. معمولا اکانت های بزرگ کم‌تر از اکانت های کوچک‌تر مشارکت دریافت می کنند. اما همچنان یک الگو وجود دارد .

کمتر از ۱۰۰۰ فالور : ۸٪ مشارکت

۱۰۰۰۱۰۰۰۰ فالور : ۴٪ مشارکت

۱۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰ فالور :۲.۴٪ مشارکت

۱۰۰۰۰۰ تا ا میلیون فالور : ۱.۸٪ مشارکت

بیشتر از ۱ میلیون فالور : ۱.۷٪‌مشارکت

اگر مشارکت شما  دقیقا با اعداد بالا نمی‌خورد اشکالی ندارد  اما باید در نزدیکی این اعداد باشد . اما اگر شما فالور فیک دارید میزان مشارکت شما با میانگین های بالا بسیار فرق می‌کند . فالور شما مشارکت نمی‌کند و به شدت درصد مشارکت شما را پایین می آورد.

یک چیزی که باید توجه داشته باشید این است که بعضی از فالور های فیک کامنت می‌گذارند که مشارکت حساب می‌شود . کسانی که فالور فیک می فروشند نیز مشکل مشارکت را متوجه شدند و دارند از بات هایی استفاده می‌کنند که کامنت های بی‌معنی اما بی‌فایده بذارند تا درصد مشارکت بالا برود.اگر می‌بینید برای شما کامنت گذاشته است که چه عکس قشنگی ! می‌توانید فرض کنید که آن فالور فیک است .

۳خریدن فالور اسپم را با خود همراه دارد .

 

اگر شما فالور بخرید شما در یک جایی مجبور هستید به آن‌ها آدرس ایمیل خود را بدهید . با انجام دادن این کار شما راه ایمیل‌های اسپم را باز کردید.در حقیقت خیلی از کسانی که فالور می فروشند با هدف اینکه ایمیل شما را برای اسپم بدست می‌آورند این کار را می کنند.

همین که شما قبول کنید از آن‌ها فالور بخرید شما به آن‌ها نیز اجازه داید که به فالور های شما دسترسی داشته باشند . بعضی از فالور های شما اسپم ها را به عنوان فالور قبول می‌کنند چون فالور شما هستند. همین که آن‌ها متوجه شوند که شما چه چیزی را برای آن‌ها فرستادید میبینید آن‌ها همزمان با فالور های فیک شما را ترک می کنند.

۴با کامنت های نامناسب و بی‌فایده مواجه می‌شوید.

 

می خوانم
باید ها و نباید ها در بهینه سازی سایت و انتخاب کلمه کلیدی - 5 عامل موفقیت

یک راه دیگر برای اینکه فالور های فیک درصد مشارکت شما را بالا ببرند این است که کامنت های نامناسب یا نامربوط میگذارند. معمولاً این کامنت ها بدتر از کامنتی مانند چه عکس قشنگی! است ,که حداقل ممکن است درست باشد .

برای مثال ممکن است فالوری ببینید که زیر عکس زیبا از غروب خورشید در مورد مسائل سیاسی کشوری که شما در آن نیستید کامنت گذاشته است.در بعضی از مواقع این فالور های به سادگی از پست شما استفاده می‌کنند تا خود را تبلیغ کنند . در حقیقت یک همچین چیزی برای هیچ کسی هیچ ارزشی ندارد .

۵-فالور های فیک هیچ وقت خدمات یا محصولات شما را نمی خرند.

 

مشخصاً فالور های فیک قصد ندارند پولی برای شما خرج کنند . حال فالور های فیک می‌خواهند بات باشند که اصلاً نمی توانند برای کسی پول خرج کنند یا مردم واقعی که برای پول شما را فالو کردند هیچ فرقی نمی‌کند . آن‌ها هیچ علاقه‌ای به شما ندارند و هیچ قصدی برای خرج کردن پول برای محصول یا خدمات شما ندارند.

۶اکانت هایی که فالور فیک دارند بی‌اعتبار هستند .

 

شناسایی اکانت هایی که فالور فیک زیادی دارند کار خیلی سختی نیست . این کار برای آدم ها  و برند هایی که  از این پلتفرم استفاده می‌کنند تا اینفلونسر مناسب را شناسایی کنند بسیار  آسان است .

این بدین معنی است که هر کسی که به طور عمد فالور فیک می‌خرد به عنوان اینفلونسر مدت زیادی باقی نمی‌ماند . با خرید فالور شما ریسک نابود کردن اعتبار خود را به جان می‌خرید .

نرم‌افزار ها و ابزار های  زیادی وجود دارد که تعیین می‌کند که شما فالور فیک خریده اید. در نهایت مردم متوجه می‌شوند که شما از فالور فیک استفاده میکنید و این اعتبار شما را بعنوان اینفلونسر یا کسب و کار زیر سؤال می‌برد .

۷اینستاگرام فالور های فیک را نابود می‌کند .

 

می خوانم
عناصر محتواي رقابتي

در مدت زمان اینستاگرام در تشخیص فالور فیک پیشرفت کرده است . آن‌ها نمی‌خواهند که فالور ها تجربه ی کاربری ضعیف یا بدی داشته باشند .

که به این معنی است که پولی که شما برای خرید فالور صرف کرده‌اید را هنگامی که اینستاگرام یکی یکی فالور های شما را حذف کند دور ریخته اید .

۸خرید فالور  شرایط خدمات اینستاگرام را نقض می کند.

 

اینستاگرام خیلی واضح مشخص کرده است که کسانی فالور فیک می خرند را تأیید نمی‌کند . تا جایی که اینستاگرام هم خرید کننده فالور یعنی شما و هم فروشنده را مقصر میداند . اینستاگرام این حق را به خود می‌دهد که هر دو را محروم کند .اگر شما فالور فیک بخرید ممکن است اینستاگرام شما را به این خاطر محروم کند.

مطمئناً همه ی اکانت ها فالور فیک دارند ولی اگر درصد فالور های فیک شما از درصد معمول فالور فیک بیشتر باشد اینستاگرام  حتما متوجه می شود.

نتیجه گیری

 

 این که بحواهید فالور بخرید یا خیر به شما بستگی دارد اما با توجه به چیز های گفته شده به شما توصیه میشود که فالور نخرید و سعی کنید با پست ها و مطالبی که می گذارید جذب فالور داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *