اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی سایت

اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی سایت

برای انجام طراحی سایت اطلاعات زیر موردنیاز است :

1 – درصورتی‌که مشتریان گرامی دارای دامنه دلخواه خود هستید و هاست ندارند، نیاز هست DNS دامنه را به ns3.sorinet.net و ns4.sorinet.net تغییر دهند.

2- درصورتی‌که دارای هاست و دامنه هستید نیاز هست، هاست موردنیاز ما لینوکس است که کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین دارد. و باید اطلاعات هاست را به آدرس ایمیل info@sorinet.net با عنوان ( اطلاعات هاست لینوکس ) ارسال نمایند.

3- ارسال لوگو با فرمت png بدون بک‌گراند یا فایل لایه باز لوگو ( درصورتی‌که لوگو ندارید می‌توانید تصویر کارت ویزیت را  جهت آشنایی طراح با نحوه نوشتار نام مجموعه در کارت ویزیت و سربرگ – ارسال نمایید )

4- ارسال کاتالوگ به‌صورت کامل جهت آشنایی طراح با سلیقه کارفرما و محصولات

5- اعلام رنگ‌های سازمانی که در کارهای تبلیغاتی به‌صورت یکپارچه و هماهنگ استفاده می‌شود. اگر رنگ‌سازمانی ندارید رنگ‌های موردعلاقه را اعلام بفرمایید ( ترجیحاً 2 رنگ و نهایتاً 3 رنگ متفاوت )

6- معرفی 3 وب‌ سایت در حوزه کاری خودتان که آن‌ها را می‌پسندید. به این جهت که طراح جهت طراحی وب سایت شما با فضای سلیقه شما آشنایی بیشتری کسب نمایید تا طرح اجرایی نیز مطابق با سلیقه شما پیاده‌سازی شود

7- اگر محصولات و خدمات دارای دسته‌بندی خاصی هستند دسته‌بندی‌ها را همراه با سرشاخه و زیرشاخه معرفی کنید مانند ( دسته محصول 1 شامل زیر دسته 1-1 ، زیر دسته 1-2 ، زیر دسته 1-3 و دسته محصول 2 شامل زیر دسته 2-1 ، زیر دسته 2-2 ، زیر دسته 2-3 و …. )

8- ارسال عکس محصولات و خدمات ، متن توضیح کامل آن‌ها در فایل با فرمت word همراه با رعایت فرمت بالا ( جهت تصحیح اشکالات املایی می‌توانید نرم‌افزار ویراستیار را نصب نمایید. سپس فایل word خود را بازکرده و یک تب جدید در آن نمایش داده می‌شود. با استفاده از آن اصلاحات املایی و نگارشی را با دقت بیشتری انجام دهید. )

خواندن
7 عامل كه يك وب‌ سایت خوب از بد را جدا می‌کند - بخش اول

9- اگر از شرکت ، کلینیک ، مطب ، کارخانه و … نمایشگاه‌هایی که شرکت کرده‌اید یا همایش‌ها و کنفرانس‌هایی که برگزار کرده‌اید ، دارای عکس و ویدیو می‌باشید  آن‌ها را نیز ارسال بفرمایید.

10- ارسال اطلاعات کامل تماس شامل : آدرس به‌صورت دقیق ، کد پستی ، شماره تماس ثابت و همراه ( در صورت نیاز ) ، شماره فکس ( اگر دارای چند واحد متفاوت یا نمایندگی هستید اطلاعات هریک را به‌صورت مجزا ارسال نمایید. )

11- ارسال موقعیت جغرافیایی از طریق ثبت آن در google map و ارسال لینک ایجادشده و یا با استفاده از فیلترشکن وارد سایت latlong.net شوید. موقعیت جغرافیایی خود را یافته و پایین نقشه کدی با نام lat,long نمایش داده می‌شود. آن کد را برای ما ارسال می‌نمایید.

12- ارسال متنی شامل حداقل 2 پاراگراف درباره خودتان ( شرکت ، کلینیک ، کارخانه و یا …. ) شامل تاریخ تأسیس ، حوزه‌های فعالیت ، افتخاراتی که کسب کرده‌اید ، گزارش‌ها و مصاحبه‌ها ، لوح‌ها و تندیس‌هایی که کسب کرده‌اید.

13- معرفی اعضای هیئت‌مدیره و سمت‌های سازمانی همراه با عکس ، اطلاعات تماس ، سمت

14- گواهینامه‌ها ، سرتیفیکیت ها ، استانداردهای اخذشده

15- درصورتی‌که تمایل به معرفی مشتریان و سازمان‌های طرف قرارداد خود در وب‌سایت را دارید می‌توانید لوگوی آن‌ها را نیز ارسال بفرمایید.

16- درصورتی‌که وب‌سایت شما چندزبانه اجرا می‌شود، نیاز است تمامی اطلاعات فوق به زبان‌های موردنیاز هم به‌صورت مستندات word ارسال گردد.

آماده ای توی دنیای وب قدرتمند عمل کنی !؟

اگه برای محقق کردن اهداف تجاریت مصمم هستی ! اگه می خوای به سرعت در فضای وب پیشرفت کنی  ! می تونی از خدمات 360 درجه سورینت کمک بگیری !!